Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 4:28 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Inzerce
PříspěvekNapsal: čtv bře 11, 2010 9:40 am 
Offline

Registrován: pon bře 08, 2010 2:47 pm
Příspěvky: 74
Veverka píše:
Emidlo i tak se to dá vyjádřit.
Vše je pouze a jen v lidech - o lidech.
Pokud se budeme k sobě chovat slušně a upřímě, není problém v ničem.
Ovšem nájezdy nezbedů ?? Na to tedy opravdu nemám čas.
Svůj čas chci věnovat své rodině i cizím lidem, ano, ale pokud o to stojí a nedělají si pouze legraci z nudy.

no jo no jsem tu z dětí na nervy a ujely mi i tady promin Jsem tlustá jak prase a chci žít zdravěji a být pohyblivější. najela jsem na zelenou stravu a je to přišerny vařim dětem a nemuzu ochutnat chci se pustit do půstu a odčervit se mám toho v planu moc a nevim co zvládnu. ach jo


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Inzerce
PříspěvekNapsal: čtv bře 11, 2010 2:22 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte bře 02, 2010 8:27 am
Příspěvky: 277
Emidlo píše:
no jo no jsem tu z dětí na nervy a ujely mi i tady promin Jsem tlustá jak prase a chci žít zdravěji a být pohyblivější. najela jsem na zelenou stravu a je to přišerny vařim dětem a nemuzu ochutnat chci se pustit do půstu a odčervit se mám toho v planu moc a nevim co zvládnu. ach jo

Emidlo já se na Vás vůbec nezlobím. Oproti jiným jste stále ještě v mezích slušnosti.
Ale je dobré, že jste si uvědomila své chování vůči druhým. To je dobrá cesta.
Já mám děti také a vím, že to s nimi mnohdy lehké není. Jsou to raráškové, ovšem my v jejich věku byli také a také jsme rodiče zlobily. U nás funguje dobré pravidlo : Zaměstnané děti nezlobí a dělají mnoho užitěčných věcí pro sebe i své okolí.
Je toho na Vás při začátku na zelenou stravu moc. Zkuste si pročíst důkladně webovky a promyslit čím začnete. Jak se Vám jedno podaří, budete mít chuť pustit se do dalšího.
A za pár let jste tam kde chcete být. Není to vše hned a není to vůbec jednoduché.
Zkuste se hodit do pohody, jak tady všem radí Xion. Je to pro začátek báječné a bude se Vám lépe koukat na svět a sebe samu.
Jsem ochotna pomoci komukoliv pokud to zvládnu. Nejsem vševěd ani všeuměl, ale snažím se.

_________________
Příroda je mocná čarodějka.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Inzerce
PříspěvekNapsal: pát bře 12, 2010 8:22 am 
Offline

Registrován: pon bře 08, 2010 2:47 pm
Příspěvky: 74
Veverka píše:
Emidlo já se na Vás vůbec nezlobím. Oproti jiným jste stále ještě v mezích slušnosti.
Ale je dobré, že jste si uvědomila své chování vůči druhým. To je dobrá cesta.
Já mám děti také a vím, že to s nimi mnohdy lehké není. Jsou to raráškové, ovšem my v jejich věku byli také a také jsme rodiče zlobily. U nás funguje dobré pravidlo : Zaměstnané děti nezlobí a dělají mnoho užitěčných věcí pro sebe i své okolí.
Je toho na Vás při začátku na zelenou stravu moc. Zkuste si pročíst důkladně webovky a promyslit čím začnete. Jak se Vám jedno podaří, budete mít chuť pustit se do dalšího.
A za pár let jste tam kde chcete být. Není to vše hned a není to vůbec jednoduché.
Zkuste se hodit do pohody, jak tady všem radí Xion. Je to pro začátek báječné a bude se Vám lépe koukat na svět a sebe samu.
Jsem ochotna pomoci komukoliv pokud to zvládnu. Nejsem vševěd ani všeuměl, ale snažím se.

jo na to že jsme byli malí často zapomenu někdy mi fakt lezou na nervy. zkusím je víc zaměstnávat. hodím se do pohody a snad to půjde doufám že bude i někdo ochoten mi pomoct pokud nebudu vědět


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Inzerce
PříspěvekNapsal: pát bře 12, 2010 8:40 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte bře 02, 2010 8:27 am
Příspěvky: 277
Emidlo píše:
jo na to že jsme byli malí často zapomenu někdy mi fakt lezou na nervy. zkusím je víc zaměstnávat. hodím se do pohody a snad to půjde doufám že bude i někdo ochoten mi pomoct pokud nebudu vědět

Ano, zklidněte se a určitě Vám tu rádi pomohou všici, co si budou vědět rady. Řešení se dá nalézt pokaždé. \":D\"

_________________
Příroda je mocná čarodějka.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Inzerce
PříspěvekNapsal: pát bře 12, 2010 10:31 am 
Já bych inzerci co kdo má navíc přivítal, ale chápu, že se najdou lidé, kteří se budou jen vytahovat a nic pořádného nesvedou.
Takle se to po netu neutříděně špatně hledá. Jirka


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Inzerce
PříspěvekNapsal: čtv bře 18, 2010 9:05 am 
Offline

Registrován: stř črc 29, 2009 8:12 am
Příspěvky: 30
Veverka píše:
Emidlo i tak se to dá vyjádřit.
Vše je pouze a jen v lidech - o lidech.
Pokud se budeme k sobě chovat slušně a upřímě, není problém v ničem.
Ovšem nájezdy nezbedů ?? Na to tedy opravdu nemám čas.
Svůj čas chci věnovat své rodině i cizím lidem, ano, ale pokud o to stojí a nedělají si pouze legraci z nudy.

Držím Ti palce, těch blbů je dost velká koncentrace, ale nejlepší je se na to povznést a nenechat se tím vytočit, to je to oč jim jde, zatím


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Inzerce
PříspěvekNapsal: čtv bře 18, 2010 10:14 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte bře 02, 2010 8:27 am
Příspěvky: 277
vendy píše:
Držím Ti palce, těch blbů je dost velká koncentrace, ale nejlepší je se na to povznést a nenechat se tím vytočit, to je to oč jim jde, zatím

Díky za podporu. Ono už těch blbů bylo moc a tak jsem dospěla k názoru, že si nemusím nechat stále nadávat a když chtí jen otravovat a né pomoct, tak ať si trhnou. Snažím se být stále slušná a v klidu, ale........dali pokoj. Mám klid a čas se věnovat potřebnému a ti blbouni nejspíš otravují jiné. Někdo to má fakt jak životní koníček.

_________________
Příroda je mocná čarodějka.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: kniha Tinnitus Miracle
PříspěvekNapsal: čtv pro 09, 2010 5:24 pm 
POzdravujem vsetkych, kto mi poradi, kde by som mohol kupit knihu TINNITUS MIRACLE autor je THOMAS COLEMAN. VElmi ju potrebujem.
Prosim napiste mi na moj e-mail: t-style@azet.sk
Dakujem za odpoved


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 86 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz