Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 11:35 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 44 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Jardo, proč ?
PříspěvekNapsal: pát srp 30, 2013 10:14 pm 
Offline

Registrován: úte led 08, 2013 8:52 pm
Příspěvky: 292
A vzpomněl jsem si na úryvek z Cimrmana \":lol:\"

... zemřel v šedesáti letech nedočkav se vydání své knihy "Žijme zdravě do sta let"


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Jardo, proč ?
PříspěvekNapsal: sob srp 31, 2013 6:18 am 
Offline

Registrován: ned led 27, 2013 12:30 pm
Příspěvky: 83
Bydliště: Praha
Pavel_Franta píše:
Chápu co píšete. Zeptejte se Máchy jak zabil svého prvního člověka. Možná si vzpomente jak psal že každý kdo drží 40ti denní půst, tak může použít zrychlenou návratovku. Škoda že půst nikdy nedržel, jinak by věděl že zrychlenou návratovku je možné použít až po tom co tělo ukončí autolýzu. U týpka s pořádnou kytarou to může trvat klidně i sto dní.

Takhle amatéři zabíjí mladé lidi. Půst sám o sobě je jednoduchá záležitost. Já držím 40ky bez víry, astrálních cest a dalších líbivých keců a slibů o vidění různých aur. Ten člověk je tohle: http://www.exotopedia.org/wiki/Pavel_M%C3%A1cha ... schovanej týpek kterýho nikdy nikdo neviděl, kterej prodává vytištěný forum, který zamknul a pod 30ti účtama z větší části sám schizofrenicky napsal.

... a proč mi píšete Vy ? .... to se nemůžu zeptat proč pán nevypadá zdravě, když nejí mouku, sůl, cukr, maso, mlíko... nepije, nekouří ?

Začíná to být zajímavé...Myslím, že Pavel_Franta je ve skutečnosti Pavel Mácha...A co na to Jan Tleskač... \":lol:\"


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Jardo, proč ?
PříspěvekNapsal: sob srp 31, 2013 5:11 pm 
Offline

Registrován: stř srp 28, 2013 9:19 pm
Příspěvky: 93
Pavel_Franta píše:
Dobrý den,

přeskočím kraviny ohledně věčně neschválených dotazů moderátorem i přes to že obsah je zcela korektní a odpovědi by jistě nezajímaly pouze mě. Zkusím tedy v křeči založit jiný účet a napsat na jiné místo.

Předem bych chtěl říct že jsem Jardův fanoušek i přes to že některá jeho doporučení mi moc nesedí, ale jak sám zdůrazňuje, tak každý jsme jiný.

Otázky mě napadly při čtení topicu Velmi nebezpečný pošuk, který má asi největší sledovanost z celého webu, netřeba ho tedy představovat.

Přikládám stále nezveřejněný dotaz, na který by jistě bylo fér nechat Jardu odpovědět.

Dobrý den,



... Tělo autora toho fora odpovídá skutečně věku člověka, který žije v pivu a cigárech. Proč jste tak sešlý, Jardo....?

Když se podívám na internet, napíšu raw food vegan, tak najdu svalnaté 70ti leté pány, kteří udělají víc kliků než do kolika umím počítat. Pleť 35letých, temperament mladých lidí. Pak to má smysl. Ale zdejší autor je s odpuštěním starý, vyhublý pán s vrásky, šedivými vlasy, unavenou pokožkou, brýle, pleš.

(četl jsem jeho historii, kterou sám napsal a zveřejnil... vypitý, ustaraný muž s bolístkou v bříšku (rak...? ) ... a bohužel na foru s fotkou která asi už 15 let neodpovídá.

Znám spoustu lidí (a každý z vás je také zná), kteří by ho vetkli do kapsy, jsou o deset let starší a jejich oběd se přitom počítá pouze v kusech knedlíků k vepřové kýtě + vychlazená desítka.

Proč vypadá takhle...? Mám si zvyknout na klystýry, ovoce, pH papírek kterým si budu měřit moč, žádné maso, mlíko, pečivo, sladké, slané, proto abych v necelých 56ti letech vypadal stejně jako každý, který na to vlastně srdečně kašle ?

Moc si vážím všeho co jste Jaroslave pro lidi zdarma udělal. A víte co bych chtěl taky jednou v životě zažít ? ... moc by se mi líbilo aby mi někdo řekl, že z jednoho řízku tejdně se svět taky nezboří. A že když lidé celej život žerou bílou mouku a na starý kolena se jim to vrátí, tak mám dost velkou šanci že když si jednou za týden nechám připravit indickou kuchyni za odměnu, za to že jsem celý týden cvičil a jedl živou, vysoce radiovitální stravu, kterou jsem naháněl draze po farmách... tak že když mi ta jedna indická kravina na kari udělá radost, tak že o nic nejde.


Mám pocit, že je velice obtížné lidem vysvětlit jak komplexní je spokojený, zdravý život, že ani Vy, ten návod nedokážete lidem naservírovat objektivně, což není hanba.

.

Proč vypadá takhle?
Hodně léčitelů vypadá takhle, vy se nepamatujete jak vypadal Erben a kolika pomohl lidem ? Všimněte si, jak rychle stárne Alenka Pastelka , čím víc pomahá , tím víc chřadne .

A jestli pan Zajíček pomáhá zadarmo, což nechápu.....tak je jasný , že vydává hromadu energie a zpátky jí nedostává .......tím hůř.Prostě léčitel je něco jinýho než my , nám stačí nasadit dietu a srovnáme se , ale ten léčitel se rozdává , možná i naciťuje .


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Jardo, proč ?
PříspěvekNapsal: sob srp 31, 2013 7:06 pm 
Našla jsem jednu fotku p. Z. na netu, je to z čas. Receptář a přiznám se, že jsem byla překvapená, jak nezdravě pan Z. vypadá...propadlé tváře, zapadlé oči jako černé krátery, bez jiskry. To jsem tedy nečekala. Opravdu rozdíl od fotky, co je tady na webu. Na nějaké zázračné "pozitivní energie" nevěřím, pro mě je to podvyživený a zhuntovaný člověk, ale to jen můj subjektivní dojem. Chtělo by to živočišné bílkoviny a tuky. Nic ve zlém, ale jako propagace zdravého životního stylu, to působí velmi podivně...Jako na ženu na mě z obrázku vyzařuje strhaná tvář, předčasně zestárlá, bez testosteronu, smutek, deprese. No, možná to má někdo jinak, ale já bych to nesváděla na nějaké energie, esoteriku a podobné duc-hovno. Prostě změnit jídelníček a tolik se tím nestresovat, jestli si dám jednou měsíčně pořádný řízek a zapiju ho pivem..jídelníček přece není všechno, a tady vidím smutek, trápení, starosti, všechno se to zrcadlí ve tváři.
Pane Zajíčku, začněte konečně jíst všechno, od každého trochu, tohle vás vážně požírá zevnitř. Odmyslím-li si tu hubenost a strhanost, tak na mě působíte jako velmi vzdělaný kultivovaný člověk, po kterém se každá osamělá žena ráda otočí. Určitě se s Vámi musí dobře povídat o všem možném, ale nenechte to zajít až tak daleko. Sama jsem coby ženská v dnešní době ošklivá, neboť neodpovídám žádnému dnešnímu ideálu krásy, tak se prosím neuražte, že to píšu takto na rovinu. Ale někdy je dobré slyšet i názor z druhé strany. A vyměnila bych brýle za menší tvar:))Za sebe jsem ráda, když mě někdo upozorní, co mi nesvědčí a jak působím na druhé, a tak berte i tento příspěvek. Myslím, že jste ohromně pracovitý, až velký dříč a pedant, tak si také občas dopřejte nějaký ten jídelní "hřích"....na to se neumírá. My měli dnes pečenou kachnu a bramborový knedlíček, tak zítra budou štouchané brambory a kvašená okurka.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Jardo, proč ?
PříspěvekNapsal: ned zář 01, 2013 11:48 am 
Offline

Registrován: stř led 16, 2013 1:17 pm
Příspěvky: 255
Pan Zajíček rozhodně zadarmo nepomáhá a jestli někdo jo, tak je to šarlatán. Každý se musí nějak živit a 200kč za hodinu konzultace po Skypu rozhodně není zadarmo.

_________________
Vysoce kvalitní vitamíny a doplňky stravy NUTRILITE z čistě přírodních koncentrátů

Vodní filtr eSpring


pro členy tohoto fóra sleva :)


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Jardo, proč ?
PříspěvekNapsal: ned zář 01, 2013 12:28 pm 
Offline

Registrován: pát dub 06, 2012 12:38 pm
Příspěvky: 76
Bydliště: Košice SR
Ekimek neštvi ma , za hodinu plnohodnotnych informacii to vobec nieje veľa, ked si to porovnám že moja mama dala do vrecka doktorovi 100euro za slepé črevo, tak mi to príde od Jardu fakt ľudová cena a som za nu vďačná. Moj svokor napchal lekarom do vreciek všetky úspory a po roku v bolestiach umrel.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Jardo, proč ?
PříspěvekNapsal: ned zář 01, 2013 12:57 pm 
Offline

Registrován: úte led 08, 2013 8:52 pm
Příspěvky: 292
Hloupej kdo dává, hloupější kdo nebere. Bez peněz by jí slepý střevo nevyřízl ? Zvlášť když je to akutní operace.
A u léčitelů obvykle čím vyšší cena, tím spíš je to podvodník co si chce jen nahrabat, 200 na hodinu je levný.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Jardo, proč ?
PříspěvekNapsal: ned zář 01, 2013 1:03 pm 
Offline

Registrován: stř srp 28, 2013 9:19 pm
Příspěvky: 93
Elkimek píše:
Pan Zajíček rozhodně zadarmo nepomáhá a jestli někdo jo, tak je to šarlatán. Každý se musí nějak živit a 200kč za hodinu konzultace po Skypu rozhodně není zadarmo.

Jaktože nepomáhá? Já jsem si tu přečetla jeho rady úplně zadarmo a v tom je jeho čas a energie , já to dostala zadara, má tu hromadu příspěvků . A 200 kč není žádná závratná suma, pokud vás při tom i vidí , slyší a nacituje se.

Kromě toho , víte kolik stojí třeba pár minut v Ezu? Většina léčitelů berou velký sumy, když jsou známí .


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Jardo, proč ?
PříspěvekNapsal: pon zář 02, 2013 12:17 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Pavel_Franta píše:
Dobrý den,

přeskočím kraviny ohledně věčně neschválených dotazů moderátorem i přes to že obsah je zcela korektní a odpovědi by jistě nezajímaly pouze mě. Zkusím tedy v křeči založit jiný účet a napsat na jiné místo.

Předem bych chtěl říct že jsem Jardův fanoušek i přes to že některá jeho doporučení mi moc nesedí, ale jak sám zdůrazňuje, tak každý jsme jiný.

Otázky mě napadly při čtení topicu Velmi nebezpečný pošuk, který má asi největší sledovanost z celého webu, netřeba ho tedy představovat.

Přikládám stále nezveřejněný dotaz, na který by jistě bylo fér nechat Jardu odpovědět.

Dobrý den,

tohle téma už je starší než já sám mám někdy pocit, urážení na obou stranách. (tak je to v pořádku \":)\"

Snad jsem nepřehlédl odpověď na myšlenku se kterou si pohrávám, ALE.

... Tělo autora toho fora odpovídá skutečně věku člověka, který žije v pivu a cigárech. Proč jste tak sešlý, Jardo....?

Když se podívám na internet, napíšu raw food vegan, tak najdu svalnaté 70ti leté pány, kteří udělají víc kliků než do kolika umím počítat. Pleť 35letých, temperament mladých lidí. Pak to má smysl. Ale zdejší autor je s odpuštěním starý, vyhublý pán s vrásky, šedivými vlasy, unavenou pokožkou, brýle, pleš.

(četl jsem jeho historii, kterou sám napsal a zveřejnil... vypitý, ustaraný muž s bolístkou v bříšku (rak...? ) ... a bohužel na foru s fotkou která asi už 15 let neodpovídá.

Znám spoustu lidí (a každý z vás je také zná), kteří by ho vetkli do kapsy, jsou o deset let starší a jejich oběd se přitom počítá pouze v kusech knedlíků k vepřové kýtě + vychlazená desítka.

Proč vypadá takhle...? Mám si zvyknout na klystýry, ovoce, pH papírek kterým si budu měřit moč, žádné maso, mlíko, pečivo, sladké, slané, proto abych v necelých 56ti letech vypadal stejně jako každý, který na to vlastně srdečně kašle ?

Moc si vážím všeho co jste Jaroslave pro lidi zdarma udělal. A víte co bych chtěl taky jednou v životě zažít ? ... moc by se mi líbilo aby mi někdo řekl, že z jednoho řízku tejdně se svět taky nezboří. A že když lidé celej život žerou bílou mouku a na starý kolena se jim to vrátí, tak mám dost velkou šanci že když si jednou za týden nechám připravit indickou kuchyni za odměnu, za to že jsem celý týden cvičil a jedl živou, vysoce radiovitální stravu, kterou jsem naháněl draze po farmách... tak že když mi ta jedna indická kravina na kari udělá radost, tak že o nic nejde.

Obávám se, že zdravé tělo mi neřekne ať se za velký kus práce přestanu i takto chudě odměňovat... jde přece o uspokojení komplexní duše i těla.

Myslím, že je příliš kritické potom v klíčových článcích lidem podat sýr, housku, mlíko jako nejkratší cestu do rakoviny a připojit jim k tomu fotky krvinek a plesnivých tumorů.

Mám pocit, že je velice obtížné lidem vysvětlit jak komplexní je spokojený, zdravý život, že ani Vy, ten návod nedokážete lidem naservírovat objektivně, což není hanba.

Neděste prosím ty lidi zbytečně. Budou z nich stejné trosky v obsesi jako anorektici a část půstařů, kteří mají panický strach z potravin, odmítají se napít nedestilované vody, jablka si nemohou koupit nikde jinde než pod stromem u dědka, protože zbytek je jenom pesticid na rakovině... obtěžují tím okolí a sami pochopitelně žijí nekomfortní život. Mnohdy zbytečně, ale společnost je zavrhuje zcela právem. Není normální vidět za vším rakovinu.

Tak Pavle a Franto vy kluci šikovný, už na vás došla řada a vidím, že vás z toho čekání málem klepla pepka. Ostatní čekají v klidu a bez křečí, křeče nejsou nutné to člověku škodí a opravdu mě dojímá vaše starostlivá péče o moje tělo. Jak již z odpovědí vyplynulo, zajímá to patrně jenom vás, čili není potřeba vyzdvihovat, že jde o názor většiny a také sledovanost těchto pro většinu členů fóra planých plků je opravdu chabá proti třeba tématům jako klystýr a podobně. Pokud vás to tak trápí, tak odpovím, není důvod neodpovídat, na to jak někde dál říkáte "koule" mám. Jsem normální člověk a mám možná abnormální starosti, které patrně nemá každý. Nebudu se rozepisovat o svém podnikání, které v nynějších podmínkách tohoto zuboženého státu není procházkou růžovým sadem, ale zmíním pouze to, že na toto fórum chodí cca 2500-3500 lidí denně a mnozí z nich pochopitelně na mě přenášejí svoje problémy jak ve dne, tak v noci. Vytížení mám tedy enormní, což pochopitelně souvisí s hladinou stresu a ten člověku nikdy nepřidá. Patrně by nebyl problém se nechat odborně vyfotit jako náš pan prezident a po dvou dnech kvalifikované retuše sem dát foto, ale proč bych to dělal. Vždy jsem se domníval, že sem lidé chodí pro rady a zkušenosti, což jim poskytuji a ne pro krásu a svaly o těch se ani nikde nezmiňuji a nikde netvrdím, že vypadám jako kulturista. Pokud zrovna vy musíte mít rady od vitariána kulturisty, není problém, je jich na netu dostatek a nemusíte plevelit tyto stránky, které nic takového nenabízejí a nikdy ani nabízet nebudou. Možná se nabízí ještě lepší řešení, založte si vlastní stránky a dělejte pro lidi tak zhruba to samé jako já a uvidíme jak dlouho vás to bude bavit a jak dlouho budete na takovéto příspěvky odpovídat. Nikdy jsem také nezjišťoval a ani nebudu, čím vším byl a nebo bude Pavel Mácha a že toho na něj je na netu opravdu dost, ale pokud pomohl za celý svůj život alespoň jednomu člověku, což věřím určitě nastalo, tak je v pozici člověka z následujícího úsloví, "Netrapte se pro ty, kteří vás za zády pomlouvají, znamená to, že jste o krok před nimi a tudíž v pozici, kdy vám mohou políbit prdel". Pokud se vám navíc zdá, že lidi zbytečně straším, tak je na svých stránkách klidně uklidňujte, vše je přeci v pohodě a neděje se nic špatného, akorát nyní tak nějak záhadně vzrůstá úmrtnost na některé nemoci, ale to je shoda náhod a vše se spraví samo, nebo je to jinak? Myslím, že to na vysvětlenou stačí, nebo bude muset stačit, je to totiž můj poslední příspěvek na toto téma a duplicitní anonymní příspěvky v jiných vláknech jsem pochopitelně smazal, naprosté většině členů bohatě stačí toto vlákno.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Jardo, proč ?
PříspěvekNapsal: stř zář 04, 2013 8:29 am 
Offline

Registrován: stř srp 14, 2013 7:44 am
Příspěvky: 10
Bydliště: Na skalce 542, český krumlov, 38101
... a jsme u toho... není to vracení moči hadicí do zadku. Je to o tom o čem nepíšete.

O tom proč je bača vysmátý jak bublina s ovcema, prolejvá se kořalkou až do 95 let a pak zjistí, že se mu hůř balí cigarety a tak začne tlačit fajfku.

... a nebo můžete ráno pochcat papír, zbytek do klystýrky, budete se nervovat kšeftama a stejně z vás bude strhlej děda dřív než bačovi vypadnul první zub.

Takže všichni zapudíme bubáky metodou sešlýho dědy a budeme doufat ,že nám podnikání půjde lépe aby to nebylo všechno zbytečné. Protože při pohledu na vyžranýho budhu nemám ani zdaleka takový strach z rakoviny jako při pohledu na vás.

Naše medicína zapuzuje příznaky něčeho - špatně... Pan zajíček dělá to samé + vyhýbání se zbytečnému zlu z jídelníčku - evidetně nedostatečné. No ty vole, tak to je jako popis cesty tímto způsobem: "do špitálu nechoď, zbytečný až škodlivý, vypláchni se chcankama, žaludek vodou ráno si nalej + vyblej to, pak kýbl slaný vody, vyser to. žádný maso, mlíko, vejce, cukr, cůl, bílá mouka a stačí ti nervy a budeš stejně v prdeli"

vole, dík.

(Kdyby Vás náhodou napadlo pane Zajíčku, že si zase dáte tu práci a jednu zbytečnou větu mi napíšete ve třiceti ještě zbytečnějších větách, tak se neobtěžujte. Ptal jsem se jenom proč vaše tělo má rating 3 hadry na podlahu +, ne na to jaký forum si mám podle vás založit a nebo jestli máte hovno peníze. Pochopil jste to jako útok, ale ten útok jste z toho svojí odpovědí vyrobil překrucováním fakt. To proč otec představený vypadá nejhůř z celýho fora určitě zajímá každýho a vy sám víte dobře že kecy o tom jak jste svůj život rozdal dobrosrdečně mezi ostatní je štěk do tmy. Prostě jste se zhuntoval životem před, nervama teď a klystýr už vám pokožku na xichtě nenapnul.)

edit: Překlepy


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Jardo, proč ?
PříspěvekNapsal: stř zář 04, 2013 11:22 am 
Offline

Registrován: pát dub 06, 2012 12:38 pm
Příspěvky: 76
Bydliště: Košice SR
Pavel Franta choď za Jardom osobne pokecať ak máš taký velký záujem o jeho zdravie.
Prosím ťa aby si tu neprispieval. Utočíš na praktiky ktoré nemáš chuť vyskúšať tak tu neblbni.
Daj si horčík s B6 a choď za bačom.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Jardo, proč ?
PříspěvekNapsal: stř zář 04, 2013 1:23 pm 
Offline

Registrován: úte led 08, 2013 8:52 pm
Příspěvky: 292
Třeba to s tím souvisí. Buď člověk vypadá zdravě a má trochu svalů a pak má rakovina z čeho stavět, nebo je vychrtlá troska a pak ta rakovina nemá šanci, protože nemá stavební látky.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Jardo, proč ?
PříspěvekNapsal: stř zář 04, 2013 2:41 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Mozna by bylo dobre si ujasnit, co vlastne srovnavame. Jardova doporuceni jsou asi opravdu dost na nic pro bacu a lidi co maji hodne pohybu v prirode a jeste nekupujou stravu v supermarketu, tedy aspon do urciteho veku. Ale tady je zrejme hodne lidi co zadny pohyb nemaji a vetsinu casu traveji u pocitace. Takze nespaleji tolik kalorii, nerozproudi se jim tolik krev a lymfa ... A kdyz nekdo sedi cely den za stolem a temer se nehne, tak pak asi nema postavu jak Markus Rothkranz nebo David Wolfe. Na druhou stranu kdyz dam obcas ocisty a vyhybam se aspon tomu nejblbejsimu jidlu, tak si muzu cely den klapat na pocitaci a nemusim se moc hybat a honit po kopcich ovce \":D\" A muzu byt presto diky tem ocistam zdravy a v pohode, i kdyz svaly nic moc. Takze spis bych srovnaval lidi co vetsinu dne sedeji nekde v mistnosti a temer se nehybou a dodrzuji nektere zasady z techto stranek s lidmi, kteri se rovnez nehybou, jedi na co maji chut a zadne ocisty nedelaji. A i tak se najde nekdo kdo jen sedi a cely den se cpe a je stale OK, ale statisticky uz na tom asi budou takovi lidi hur.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Jardo, proč ?
PříspěvekNapsal: stř zář 04, 2013 3:18 pm 
Offline

Registrován: úte led 08, 2013 8:52 pm
Příspěvky: 292
Jenže lidi co se nehejbou právě nesměj jíst cukry. Bača co honí ovce(pokud na to nemá ovčáckýho psa) může pít litry džusu, ale člověk co pořád sedí by ho pít neměl vůbec.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Jardo, proč ?
PříspěvekNapsal: čtv zář 05, 2013 5:57 am 
Offline

Registrován: čtv úno 17, 2011 11:20 pm
Příspěvky: 110
Zdravím všechny a nemohu tyto zprávy od Pavel-Franta nechat jen tak. Je pro mne nepochopitelné ,když se muž zajímá o to jak vypadá druhý muž.Jsem žena a pan Jarda je natolik obdivuhodný ,že je mi fuk! jak vypadá.Možná je to proto,že když mě nechali doktoři na holičkách a pochopila jsem,že musím sama tak pan Jarda mi pomáhal a radil a já díky těm radám a klystýrům očistám i hladovce- jsem dnes na tom tak,že můžu pomáhat tam kde je to potřeba. A činí mi to potěšení a nepotřebuji se zajímat o zbytečnosti a raději se snažím něco potřebného udělat.Přeji všem hodně zdraví spokojenosti a hlavně lásky jednak k sobě ale také k druhým. Panu Jardovi nejvíc a díky za tu trpělivost ,kterou vůči druhým má.
S láskou Magdalena \":D\"


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 44 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 80 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz