Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 1:23 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Autorské práva
PříspěvekNapsal: ned kvě 12, 2013 5:54 pm 
Dobrý den,

s velikým překvapením jsem našel část svého zkopírovaného textu bez udání odkazu na jeho zdroj. Nemám nic proti použití mého textu pro nekomerční účely v případě, že bude se mnou odkomunikován souhlas s jeho použitím a publikováním. To se nestalo. Konkrétně se jedná o příspěvek ID muflon ve článku CO VLASTNĚ JE JÓGA? Text je vyňat bez svolení a bez odkazu ze stránky http://WWW.CLANKYOJOGE.BLOGSPOT.COM Teorie a praxe 3.část.
Jestliže chcete zanechat článek v původním znění navrhuji uvést zdroj citace a vykomunikování vzniklé situace ze strany id muflon (mail naleznete na stránkách blogu). V opačném případě požaduji smazání textu, jenž je v rozporu s autorským právem.

S pozdravem

Petr Minster


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Autorské práva
PříspěvekNapsal: čtv kvě 16, 2013 10:03 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
PeeM píše:
Dobrý den,

s velikým překvapením jsem našel část svého zkopírovaného textu bez udání odkazu na jeho zdroj. Nemám nic proti použití mého textu pro nekomerční účely v případě, že bude se mnou odkomunikován souhlas s jeho použitím a publikováním. To se nestalo. Konkrétně se jedná o příspěvek ID muflon ve článku CO VLASTNĚ JE JÓGA? Text je vyňat bez svolení a bez odkazu ze stránky http://WWW.CLANKYOJOGE.BLOGSPOT.COM Teorie a praxe 3.část.
Jestliže chcete zanechat článek v původním znění navrhuji uvést zdroj citace a vykomunikování vzniklé situace ze strany id muflon (mail naleznete na stránkách blogu). V opačném případě požaduji smazání textu, jenž je v rozporu s autorským právem.

S pozdravem

Petr Minster

Není pochopitelně časově možné z mé strany kontrolovat autorská práva k jakémukoliv textu, který sem kdokoliv umístí, ani se zabývat řešením takto vzniklých problémů jednáním o svolení pokud nemáte uvedený email. Pro zjednodušení věci uveďte prosím přesně text o který vám jde a já jej vymažu. Pokud vám postačí vložení odkazu, ani to není problém, pouze sem napište co a kam přesně chcete vložit. Rozhodně není mým cílem vykrádání jiných stránek a za porušení pravidel zdejším členem se vám omlouvám. Pro rychlejší komunikaci můžete použít 603248832, nebo mě na sebe napište telefon a já se vám ozvu.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Autorské práva
PříspěvekNapsal: pát kvě 17, 2013 2:07 pm 
Dobrý den,

obrátil jsem se na Vás jako na správce stránek, protože se mi nedařilo zkontaktovat se s autorem komentáře, což bych považoval za vhodnější cestu. Celou věc pokládám za nedorozumění. Neměl jsem ani v úmyslu exhibovat veřejně s našim rozhovorem, leč i já jsem nenašel přímý kontakt. Považuji tuto událost za interní záležitost a proto bych navrhoval po jejím ukončení naše příspěvky smazat, aby se Vaše fórum mohlo směřovat účelnějším a smysluplnějším směrem, který mu dáváte. Jedná se o následující text z příspěvku CO VLASTNĚ JE JÓGA :

Jóga jako nástroj

Jóga nám poskytuje mocné nástroje k sebepoznávání, přijetí se a transformaci. Jógovou praxí můžete jak své zlozvyky změnit, tak je i velmi úspěšně schovat sami před sebou.
Představte si svůj život a své zvyky jako neustále opakující se kruhy. Jógová praxe Vám může pomoci narušit kolo zvyku a dostat se o poschodí výš. Z kola se tak postupně stává spirála. *Takto bude praxe fungovat jen tak dlouho, dokud se z ni nestane rutinní zvyk a kolo. V praxi pokračujte, jen nastane čas na změnu v přístupu. Ale nepředbíhejme...

Během budování praxe cvičení jógy, je nutné si pěstovat sebereflexi a upřímnost k sobě samému.
Nejde o to být dokonalými, jde o to být sám sebou. ....V tom je rozdíl.

Jak se sebou a vaší jógovou praxí zacházíte je už na Vás. Je to stejné jako s ohněm.
Může být dobrým sluhou, ale zlým pánem.

Mazat nic nemusíte, text je určen volně ke čtení lidem. Stačí k němu vložit odkaz http://WWW.CLANKYOJOGE.BLOGSPOT.COM

S přáním pěkného dne a poděkováním za pomoc

Petr Minster


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Autorské práva
PříspěvekNapsal: ned čer 09, 2013 8:40 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Návštěvník píše:
Dobrý den,

obrátil jsem se na Vás jako na správce stránek, protože se mi nedařilo zkontaktovat se s autorem komentáře, což bych považoval za vhodnější cestu. Celou věc pokládám za nedorozumění. Neměl jsem ani v úmyslu exhibovat veřejně s našim rozhovorem, leč i já jsem nenašel přímý kontakt. Považuji tuto událost za interní záležitost a proto bych navrhoval po jejím ukončení naše příspěvky smazat, aby se Vaše fórum mohlo směřovat účelnějším a smysluplnějším směrem, který mu dáváte. Jedná se o následující text z příspěvku CO VLASTNĚ JE JÓGA :

Jóga jako nástroj

Jóga nám poskytuje mocné nástroje k sebepoznávání, přijetí se a transformaci. Jógovou praxí můžete jak své zlozvyky změnit, tak je i velmi úspěšně schovat sami před sebou.
Představte si svůj život a své zvyky jako neustále opakující se kruhy. Jógová praxe Vám může pomoci narušit kolo zvyku a dostat se o poschodí výš. Z kola se tak postupně stává spirála. *Takto bude praxe fungovat jen tak dlouho, dokud se z ni nestane rutinní zvyk a kolo. V praxi pokračujte, jen nastane čas na změnu v přístupu. Ale nepředbíhejme...

Během budování praxe cvičení jógy, je nutné si pěstovat sebereflexi a upřímnost k sobě samému.
Nejde o to být dokonalými, jde o to být sám sebou. ....V tom je rozdíl.

Jak se sebou a vaší jógovou praxí zacházíte je už na Vás. Je to stejné jako s ohněm.
Může být dobrým sluhou, ale zlým pánem.

Mazat nic nemusíte, text je určen volně ke čtení lidem. Stačí k němu vložit odkaz http://WWW.CLANKYOJOGE.BLOGSPOT.COM

S přáním pěkného dne a poděkováním za pomoc

Petr Minster

Tak jsem vložil upozornění na zdroj textu na určené místo, dejte vědět zda to takto vyhovuje.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Autorské práva
PříspěvekNapsal: pon čer 10, 2013 8:15 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
...náhodou jsem si všiml (nečtu vše), že se to týkalo mne...

Většinou se pečlivě snažím (jak vidno z mých ostatních příspěvků) uvádět i zdroj. Zde mi to uniklo, za což se autorovi omlouvám a děkuji panu Jardovi za doplnění:


Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1ijfwgmq


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Autorské práva
PříspěvekNapsal: úte čer 11, 2013 7:01 pm 
Offline

Registrován: stř led 16, 2013 1:17 pm
Příspěvky: 255
S autorskými právami na internetových diskuzích neuspjejete.

_________________
Vysoce kvalitní vitamíny a doplňky stravy NUTRILITE z čistě přírodních koncentrátů

Vodní filtr eSpring


pro členy tohoto fóra sleva :)


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 73 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz