Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 1:21 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned kvě 12, 2013 4:22 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 01, 2011 12:32 am
Příspěvky: 66
U nás v rodině je teď velký boom očistná kůra podle knihy Antonie Mačingové. Každý si to velmi chválí, jak se po tom cítí dobře, jak krásně ho to pročistí a jak pěkně zhubne. Mně to ale přijde trochu nesmyslné, zvlášť když se má jíst řepa vařená 2 hodiny ve vodě, vařená brokolice i mrkev a myslím si, že je úplně jedno, jestli se to jí se skořicí, s ořechy nebo česnekem či nízkotučným sýrem. Máte s tím někdo zkušenosti a vůbec, co vy na to? http://lahkechudnutie.sk/clanok/antonia-macingova, http://www.macingovadieta.eu/28-denni-kura.php


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: ned kvě 12, 2013 8:33 pm 
Offline

Registrován: stř úno 01, 2012 12:28 am
Příspěvky: 91
Bydliště: polosamota
Zkusila jsem před rokem: syrové snídaně skvělé, po nich a kvantech medu, ořechů a sušených švestek žádné chutě na sladké; česnek z mnoha ostatních jídel byl ze mě cítit na hony, vyhýbala se mně klíšťata, komáři... i manžel; nic jsem nezhubnula, ale cítila se dobře ( nejen kvůli tomu česneku \":-)\"). Ale: zaráželo mě množství smaženého, zelenina vařená ve vodě ( jsem zvyklá spíš napařovat ). Řepu jsem pekla v troubě- to dlouhé vaření se mně taky nezdálo. Některé předpisy jsem jedla poprvé v životě a chutnaly mně; znám lidi, kteří zhubnuli a pochvalují si nabytou energii.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 68 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz