Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 11:02 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Připomínky a názory
PříspěvekNapsal: čtv dub 30, 2009 7:00 pm 
Vážený panem, dobrý den.
S velkým zájmem pročítám vaše články v časopise Recepty prima nápadů a myslím si,že jen málokdo má odvahu se do toho pustit.
Mám ráda zdravou stravu,ale toto je úplná řehole. Škoda, že jsem o dost starší než vy, takže se nedozvím, jakého věku se dožijete \":D\" a myslím si, že tento názor je dost zavádějící. Moji rodiče se dožili více jak 90 let a žili naprosto nezdravě, já se o to hodně snažím a nemoci mě klátí.
Ze třech "bílých jedů" nejím vůbec 2 - mouku a cukr. Mléčné výrobky, hlavně ty zakysané ano a hlavně si vybírám. Souhlasím s vámi,že krávy jsou špatně krmené a že se to přenáší do mléka, ale vy sníte podle "vzorového jídelníčku" dost ořechů a o těch se přece říká, že nejsnáze a nejvíce přenášejí plísně - to nevadí?
Nevadí Vám při tam melém výběru potravin omezený a jednotvárný jídelníček?
S pozdravem D.Růžičková


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Připomínky a názory
PříspěvekNapsal: čtv dub 30, 2009 8:27 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Růžičková píše:
Vážený panem, dobrý den.
S velkým zájmem pročítám vaše články v časopise Recepty prima nápadů a myslím si,že jen málokdo má odvahu se do toho pustit.
Mám ráda zdravou stravu,ale toto je úplná řehole. Škoda, že jsem o dost starší než vy, takže se nedozvím, jakého věku se dožijete \":D\" a myslím si, že tento názor je dost zavádějící. Moji rodiče se dožili více jak 90 let a žili naprosto nezdravě, já se o to hodně snažím a nemoci mě klátí.
Ze třech "bílých jedů" nejím vůbec 2 - mouku a cukr. Mléčné výrobky, hlavně ty zakysané ano a hlavně si vybírám. Souhlasím s vámi,že krávy jsou špatně krmené a že se to přenáší do mléka, ale vy sníte podle "vzorového jídelníčku" dost ořechů a o těch se přece říká, že nejsnáze a nejvíce přenášejí plísně - to nevadí?
Nevadí Vám při tam malém výběru potravin omezený a jednotvárný jídelníček?
S pozdravem D.Růžičková

No nevím, zda je to řehole, já bych to spíše nazval životní filozofií. Jakého věku se dožiji , to záleží do značné míry, nejen na stravě, ale také pracovní a stresové zátěži, která je v mém případě bohužel dost značná. Vaši rodiče mohli žít v klidu, dříve to celkem šlo a tak mohli více hřešit. Z bílých jedů, právě mléko, považuji za nejhorší vůbec a sám jsem se mléčného produktu nedotkl, již více jak 26 let. Ono se toho říká, třeba že mléčné produkty, jsou výborné na klouby a já zase říkám, jezte sýry, nejlepší jsou tavené a budete mít umělé klouby, co nejdříve. Některé ořechy jsou ale skutečně zaplísněné a platí to hlavně pro arašídy, které například z tohoto důvodu, také nejím více jak polovinu svého života. Spory plísní jsou prakticky všudypřítomné a nedá se jim vyhnout, lepší je udržovat pravidelnou očistou střevní trakt a pojídat preventivně fungicidní rostliny. Já si myslím, že můj jídelníček je mnohem bohatší, než jídelníček většiny běžně se stravujících lidí, kteří jedí dennodenně flákotu, k tomu knedlík, rýži, brambory a UHO, pro neznalé, zkratka pro všeobecně oblíbenou a naprosto všude dostupnou (univerzální hnědou omáčku) a tyto produkty, mi tedy opravdu nijak nechybí.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Připomínky a názory
PříspěvekNapsal: úte říj 06, 2009 9:15 am 
Offline

Registrován: pon srp 17, 2009 3:24 am
Příspěvky: 22
Bydliště: Jizni Kalifornie
Jarda píše:
Růžičková píše:
Vážený panem, dobrý den.
S velkým zájmem pročítám vaše články v časopise Recepty prima nápadů a myslím si,že jen málokdo má odvahu se do toho pustit.
Mám ráda zdravou stravu,ale toto je úplná řehole. Škoda, že jsem o dost starší než vy, takže se nedozvím, jakého věku se dožijete \":D\" a myslím si, že tento názor je dost zavádějící. Moji rodiče se dožili více jak 90 let a žili naprosto nezdravě, já se o to hodně snažím a nemoci mě klátí.
Ze třech "bílých jedů" nejím vůbec 2 - mouku a cukr. Mléčné výrobky, hlavně ty zakysané ano a hlavně si vybírám. Souhlasím s vámi,že krávy jsou špatně krmené a že se to přenáší do mléka, ale vy sníte podle "vzorového jídelníčku" dost ořechů a o těch se přece říká, že nejsnáze a nejvíce přenášejí plísně - to nevadí?
Nevadí Vám při tam malém výběru potravin omezený a jednotvárný jídelníček?
S pozdravem D.Růžičková

No nevím, zda je to řehole, já bych to spíše nazval životní filozofií. Jakého věku se dožiji , to záleží do značné míry, nejen na stravě, ale také pracovní a stresové zátěži, která je v mém případě bohužel dost značná. Vaši rodiče mohli žít v klidu, dříve to celkem šlo a tak mohli více hřešit. Z bílých jedů, právě mléko, považuji za nejhorší vůbec a sám jsem se mléčného produktu nedotkl, již více jak 26 let. Ono se toho říká, třeba že mléčné produkty, jsou výborné na klouby a já zase říkám, jezte sýry, nejlepší jsou tavené a budete mít umělé klouby, co nejdříve. Některé ořechy jsou ale skutečně zaplísněné a platí to hlavně pro arašídy, které například z tohoto důvodu, také nejím více jak polovinu svého života. Spory plísní jsou prakticky všudypřítomné a nedá se jim vyhnout, lepší je udržovat pravidelnou očistou střevní trakt a pojídat preventivně fungicidní rostliny. Já si myslím, že můj jídelníček je mnohem bohatší, než jídelníček většiny běžně se stravujících lidí, kteří jedí dennodenně flákotu, k tomu knedlík, rýži, brambory a UHO, pro neznalé, zkratka pro všeobecně oblíbenou a naprosto všude dostupnou (univerzální hnědou omáčku) a tyto produkty, mi tedy opravdu nijak nechybí.

Tak, tak. Dobre si pamatuji kdyz jsem byl jeste dite, ma strava se moc nelisila od toho co vy Jardo tady popisujete. Rodice mi vzdy rikali, "tady mas zeleninu" tu musis jist, aby jsi byl zdravy jako ripa. Co ja si pamatuji, tak ze zeleniny jsem jedl pouze varenou mrkev nebo mou oblibenou kedlubnovou polevku a abych jen nekritizoval moc me rodice cim me krmili, rad bych jeste podotknul plnene papriky nebo leco + okurkovy ci rajcatovy salat.
Muj prvni syrovy salat jsem okusil v mych 23letech a k tomu jsem si musel dat biftek, jinak bych asi ten salat ani nedojedl. V te dobe jsem nemel ani potuchy kolik druhu zeleniny vubec existuje. Kdyz se tak na to dnes divam, tak s Vami Jardo musim souhlasit, ze jidelnicek pro lidi co si vari, je velmi chudy.

_________________
HAVE ANOTHER BEAUTIFUL DAY IN PARADISE


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Problem s bradavicami
PříspěvekNapsal: pon úno 07, 2011 10:57 pm 
Dobry den, zaujala ma Vasa stranka, s doverou sa na Vas obraciam s mojim dlhorocnym problemom. Po tele, najma na chrbte a hrudniku, krku mam ploche bradavice. Navsitivila som koznu lekarku, ktora mi ich dusikom vypalovala a povela, že ide o bradavice virusove typu. Siria sa dalej. Prosim, existuje nieco, cim by sa vnutorne dal riesit tento problem ?


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Problem s bradavicami
PříspěvekNapsal: úte úno 08, 2011 9:50 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Návštěvník píše:
Dobry den, zaujala ma Vasa stranka, s doverou sa na Vas obraciam s mojim dlhorocnym problemom. Po tele, najma na chrbte a hrudniku, krku mam ploche bradavice. Navsitivila som koznu lekarku, ktora mi ich dusikom vypalovala a povela, že ide o bradavice virusove typu. Siria sa dalej. Prosim, existuje nieco, cim by sa vnutorne dal riesit tento problem ?

Váš dotaz není ani připomínka, ani názor a nemá v této rubrice opodstatnění. Umístěte svůj dotaz do příslušného fóra, na což se musíte zaregistrovat. Pod hlavičkou /Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví/ vlevo klikněte na malý odkaz /Registrovat/. Potom klikněte na /Jsem starší než 13 let/ a na další straně klikněte na /Souhlasím s těmito podmínkami/. Na další straně vyplňte kolonky /Uživatelské jméno:, E-mailová adresa:, Potvrzení e-mailové adresy:, Heslo:, Potvrzení hesla:/ a opište znaky do políčka /Ověřovací kód:/. Poté klikněte na Odeslat a je hotovo. Poté se již můžete kdykoliv přihlásit vlevo od odkazu /Registrovat/ kliknutím na odkaz /Přihlásit se/. Zde vyplníte /Uživatelské jméno:, Heslo:/ a můžete zaškrtnout i pokyn k trvalému přihlášení po každém spuštění fóra. Poté se můžete účastnit kterékoliv diskuse na tomto fóru s plným uživatelským komfortem.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Připomínky a názory
PříspěvekNapsal: stř čer 29, 2011 9:46 pm 
Dobry den pán Jardo mam taky problém ja som sice zaregistrovaný ale Kedze som zabudol heslo uz nie raz prišlo mi nove No ono mi pri prihlasovani pise ze som prekročil pocet prihlásení a ze mam este opísať nejaky kód z obrázku akurat ze ja dole ziadny obrázok s kódom nevidím je tam len nejaka otázka pre tych co sa chcú prihlášovať automaticky a tak sa si neda prihlásiť poraďte prosím.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Připomínky a názory
PříspěvekNapsal: čtv čer 30, 2011 7:12 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Návštěvník píše:
Dobry den pán Jardo mam taky problém ja som sice zaregistrovaný ale Kedze som zabudol heslo uz nie raz prišlo mi nove No ono mi pri prihlasovani pise ze som prekročil pocet prihlásení a ze mam este opísať nejaky kód z obrázku akurat ze ja dole ziadny obrázok s kódom nevidím je tam len nejaka otázka pre tych co sa chcú prihlášovať automaticky a tak sa si neda prihlásiť poraďte prosím.

Dříve tam byl obrázek, ale to bohužel nebyla překážka pro roboty vkládající erotické stránky, tak jsem to změnil na systém otázek, které mohu měnit. Odpovězte na tu otázku, to by mělo fungovat.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Připomínky a názory
PříspěvekNapsal: čtv čer 30, 2011 4:00 pm 
No nehnevajte sa ako odpovedam tak odpovedam slovom či číslom v češtine neda sa mi prihlasit stále to odo mna požaduje opísať kód z obrázku teraz mi došlo nové heslo ktoré tam zadávam no nejde to \":roll:\" \":(\" \":(\"


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Připomínky a názory
PříspěvekNapsal: čtv čer 30, 2011 9:55 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Návštěvník píše:
No nehnevajte sa ako odpovedam tak odpovedam slovom či číslom v češtine neda sa mi prihlasit stále to odo mna požaduje opísať kód z obrázku teraz mi došlo nové heslo ktoré tam zadávam no nejde to \":roll:\" \":(\" \":(\"

Vyzkoušejte to z jiného počítače, mnohdy není vůbec problém v přihlášení, ale v přednastavení počítače po prohlížení nějakých jiných stránek.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Připomínky a názory
PříspěvekNapsal: pát črc 01, 2011 12:19 am 
Skúšal som to z mobilu ktory je jedinym sposobom mojho pripojenia teda cez mobil ked to nešlo šiel som na počítač mysliac si ž v tom bude chyba no nejde to ani tu moje prihlasovacie meno je iandu ak sa vam s tym neda nič robiť budem sa musiet asi zaregitrovat na ine meno \":(\"


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Připomínky a názory
PříspěvekNapsal: pát črc 01, 2011 7:21 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Návštěvník píše:
Skúšal som to z mobilu ktory je jedinym sposobom mojho pripojenia teda cez mobil ked to nešlo šiel som na počítač mysliac si ž v tom bude chyba no nejde to ani tu moje prihlasovacie meno je iandu ak sa vam s tym neda nič robiť budem sa musiet asi zaregitrovat na ine meno \":(\"

Tak mě napište do emailu přihlašovací údaje, já vás vymažu a pak se přihlásíte pod stejným jménem.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Připomínky a názory
PříspěvekNapsal: úte črc 05, 2011 5:34 pm 
Vďaka Jardo uz mi to funguje \":D\"


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 67 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz