Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 11:56 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv úno 23, 2012 11:07 am 
Offline

Registrován: čtv zář 08, 2011 9:46 am
Příspěvky: 259
davoo píše:
Áno, to je pravda. Veľa kresťanov robí tento svet lepším a aj desatoro je pekné, ale každý si to interpretuje podľa seba mám taký pocit. Taktiež učí deti ako sa treba správať, ale som za to len do určitej miery, žiadny brainwashing, viď Amerika a veľa ďalších dobrých vecí čo robíte. To Vám nikto neberie. Ja som proti Vašemu vedeniu. Tu u nás nemôže mať nikto na svete veľký vplyv lebo hneď to využije pre svoje osobné cieľe, holt ešte sme asi málo vyspelí, viď Vatikán, finančné skupiny. Preto je nemysliteľné, aby kecali do politiky napr. Mne je jedno, že sa za vieru schováva nejaký Fero z dediny. Tu ide o to, že Vatikán sa schováva za Vás. Tu je ten problém. Už by ma ani neprekvapilo keby vyšlo na javo, že predávajú drogy... Vy by ste mali v prvom rade mali spraviť nájazd na Vatikán a tých smradov tam pobiť bibliami, žiadne odpustenie, ale to by nemohla mať polka sveta vymytý mozog a skákať ako ilumináti pískajú. Treba človeka vychovať, tak aby sa nedal ovplyvňovať. Ale tak to nie je len s náboženstvom. Ukážkový príklad máme práve teraz na Slovensku, pri kauze Gorila. Všetci zainteresovaní už mali vysieť dávno. SmerSD 40 percent ho bude voliť, za to, že robí po dedinách babkám mítingy a spieva im tam R. Kazík a sľúbi im vyššie dôchodky... Skoro ma porazilo. Opäť brainwashing ako vyšitý. Ale on vlastne len pil kolu, som zabudol...

Sebelepší člověk když dostane moc a peníze,tak se dřív nebo později změní k horšímu.To už je prokázáno dějinami a cesta do pekla je dlážděna rádoby dobrými skutky.A o co bychom byli lepší než oni, kdybychom je pobili biblemi?Co čekáte od světa, který spěje k armagedonu.Nesuď a nebudeš souzen.Odpouštěj a bude ti odpuštěno


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv úno 23, 2012 1:39 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
Dagmara píše:
Sebelepší člověk když dostane moc a peníze,tak se dřív nebo později změní k horšímu.To už je prokázáno dějinami a cesta do pekla je dlážděna rádoby dobrými skutky.A o co bychom byli lepší než oni, kdybychom je pobili biblemi?Co čekáte od světa, který spěje k armagedonu.Nesuď a nebudeš souzen.Odpouštěj a bude ti odpuštěno

S tím naprosto nesouhlasím. Vím o docela dost bohatých lidech, kterým se to nestalo. Spíš se projeví, jakej člověk doopravdy je, když má dost peněz a může si například dovolit dělat různý sviňárny. A vůbec, představa člověka jako apriori špatnýho se mi naprosto příčí. To je jako napsat, že chudí lidé jsou dobří a poctiví. To taky není pravda a jde o naprosto zkreslený zjednodušení reality.

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: ned úno 10, 2013 12:51 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 09, 2013 8:35 pm
Příspěvky: 3
Bydliště: Trnava
Xeelee píše:
S tím naprosto nesouhlasím. Vím o docela dost bohatých lidech, kterým se to nestalo. Spíš se projeví, jakej člověk doopravdy je, když má dost peněz a může si například dovolit dělat různý sviňárny. A vůbec, představa člověka jako apriori špatnýho se mi naprosto příčí. To je jako napsat, že chudí lidé jsou dobří a poctiví. To taky není pravda a jde o naprosto zkreslený zjednodušení reality.

veľmi dobre napísané - súhlasím. aj medzi bohatými je množstvo altruistov, len to nechcú niekedy tí chudobnejší (nechceme, aby sa nepovedalo) počuť. ľudia sa delia na dobrých a zlých, a autoamticky nemožno vyvodiť zlý=bohatý ako i chudobný=dobrý.

A k téme, určite vierá hrá dôležitejší faktor, ako si mnohí z nás myslia. Práve myseľ dokáže niekedy preukázateľne zmeniť zaužívané fyzilogické trendy. Naša psychika je silnejšia, a telo sa jej dokáže silne podriadiť. Je to fenomenálne \":shock:\" \":)\"


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: ned úno 10, 2013 11:55 am 
Offline

Registrován: sob led 19, 2013 8:55 am
Příspěvky: 6
ahoj přátelé, tak nejprve se vyjadrim at je to chapano bez predsudku. myslim si ze ve dnesni dobe je velice tezke byt opravdovy verici krestan.
pokud mluvim za sebe jsem rad ze Jarda je zatim neverici. myslim ze tak pomuze svymi cennymi radami temer vsem bez rozdilu viry. ted si predstavte kolik lidi by odeslo z fora jen kvuli tomu ze lecitel je panbickar. a takhle muzou uzdravit sami sebe a sirit to dal.
dnesni neopravnena zloba a zast ba nekdy primo satanska nenavist pouze proti pravym vericim krestanum je silne patrna proty kdo maji oci k videni, navic je to predpovezene v Bibli jako jedno ze znameni poslednich casu.
k tematu: v raji se jedlo jen rostlinstvo. po hrichu a vyhnani z raje uz i maso. nicmene clovek je schopen na nem zit i kdyz primarne byl stvoren pro to byt vitarian, cehoz jsou dukazem prvni odstavce Bible. to ze pozdeji lidi podle Bible muzou maso je jen dusledkem jejich porusene dokonalosti, po vyhnani z raje, kdy do sveta vstoupil hrich, nemoc i smrt.

takze Jardo pomahejte dal jste borec, Buh vas urcite miluje i kdyz v nej neverite. a myslim nejen on, ale i spousta lidi jimz jste pomohl.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř úno 13, 2013 11:06 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Beebor píše:
ahoj přátelé, tak nejprve se vyjadrim at je to chapano bez predsudku. myslim si ze ve dnesni dobe je velice tezke byt opravdovy verici krestan.
pokud mluvim za sebe jsem rad ze Jarda je zatim neverici. myslim ze tak pomuze svymi cennymi radami temer vsem bez rozdilu viry. ted si predstavte kolik lidi by odeslo z fora jen kvuli tomu ze lecitel je panbickar. a takhle muzou uzdravit sami sebe a sirit to dal.
dnesni neopravnena zloba a zast ba nekdy primo satanska nenavist pouze proti pravym vericim krestanum je silne patrna proty kdo maji oci k videni, navic je to predpovezene v Bibli jako jedno ze znameni poslednich casu.
k tematu: v raji se jedlo jen rostlinstvo. po hrichu a vyhnani z raje uz i maso. nicmene clovek je schopen na nem zit i kdyz primarne byl stvoren pro to byt vitarian, cehoz jsou dukazem prvni odstavce Bible. to ze pozdeji lidi podle Bible muzou maso je jen dusledkem jejich porusene dokonalosti, po vyhnani z raje, kdy do sveta vstoupil hrich, nemoc i smrt.

takze Jardo pomahejte dal jste borec, Buh vas urcite miluje i kdyz v nej neverite. a myslim nejen on, ale i spousta lidi jimz jste pomohl.

Tak ono je otázkou, zda jsem nevěřící, to vlastně není nikdo, každý něčemu věří, já například věřím na mimozemské civilizace a pak další otázkou je vzhled Boha. Možná nemá tradičně uznávaný vzhled a třeba je to prostě mimozemšťan, který má tykadla, což by mě osobně bylo celkem jedno, hlavně že ten místní chaos řídí dobře.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pát úno 15, 2013 10:57 am 
Offline

Registrován: pát úno 15, 2013 10:35 am
Příspěvky: 1
Lída píše:
Naše tělo se neskládá jen z hmoty.
Jak byl stvořen náš svět a my??? Náhody neexistují \":)\"
A není jedno v co věříme, to je jakoby jsme řekli, že je nám jedno, kdo jsou naši rodiče...
Bůh - náš Stvořitel, nám k našemu tělu dal i návod na používání - desatero,
dal nám i potravu - palivo - doporučení, co je pro nás nejvhodnější - a to je co nejpřirozenější, neupravená strava.
"Hle, dal jsem vám na celé zemi každou bylinu nesoucí semena i každý strom, na němž rostou plody se semeny."Gen 1,29

Tak to jsem asi ťápl vedle. Jsem atheista a v boha nevěřím. Bludy a nesmysly mne neživí a církevní restituce už vůbec ne!!! Když si příslušníka Hitlerjugend zvolíte za papeže a v televizi si pouštíte stále velebeného Hitlera a jeho veleúspěšné přisluhovače, pak ať je ten Váš "Bůh" s Vámi. Čtu tady samou zeleninu a ořechy. Fajn. Pak mi poraďte, kde že to všechno mám kupovat. Mám snad kupovat ona rajčata, která na mne hledí jako pomeranče? Mák, který je vlastně průmyslový, než k jídlu? Ořechy z Číny, které sklízeli před třemi roky a které jsou zaručeně čerstvé od Berouna??? Atd., atd. Děkuji nechci!!! Budu jíst to, co roste okolo mne a co pojídali generace mých předků a dožili se na sádle, másle, tučném vepřovém, zelí, bramborách, knedlících, alkoholu, soli a cukru atd. skoro 90-ti let a to v relativním zdraví. Jo a nezapomeňte radši lidem vštěpovat, že by se měli hejbat a čím více, tím lépe. Ale s těmito stránkami končím.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pát úno 15, 2013 12:37 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Belohloubek píše:
Tak to jsem asi ťápl vedle. Jsem atheista a v boha nevěřím. Bludy a nesmysly mne neživí a církevní restituce už vůbec ne!!! Když si příslušníka Hitlerjugend zvolíte za papeže a v televizi si pouštíte stále velebeného Hitlera a jeho veleúspěšné přisluhovače, pak ať je ten Váš "Bůh" s Vámi. Čtu tady samou zeleninu a ořechy. Fajn. Pak mi poraďte, kde že to všechno mám kupovat. Mám snad kupovat ona rajčata, která na mne hledí jako pomeranče? Mák, který je vlastně průmyslový, než k jídlu? Ořechy z Číny, které sklízeli před třemi roky a které jsou zaručeně čerstvé od Berouna??? Atd., atd. Děkuji nechci!!! Budu jíst to, co roste okolo mne a co pojídali generace mých předků a dožili se na sádle, másle, tučném vepřovém, zelí, bramborách, knedlících, alkoholu, soli a cukru atd. skoro 90-ti let a to v relativním zdraví. Jo a nezapomeňte radši lidem vštěpovat, že by se měli hejbat a čím více, tím lépe. Ale s těmito stránkami končím.

To je vaše svobodná volba, nikdo vás přeci nenutí sem chodit a číst něco, co vás irituje. Bůh a pánbíčkaření to jsou dva odlišné pojmy a zástupce Boha na zemi je přeci každý člověk, ne někdo, kdo si to vzal za své a v jeho jménu koná prapodivné skutky, viz třeba šíření víry mečem v nedávné minulosti. Jinak s tím stravováním máte sice pravdu, ale jenom z části, ono se toho totiž mnoho změnilo a na zdánlivě stejné stravě se asi tak požehnaného věku patrně nedožijete. V uvedené době se prase pěstovalo s láskou v chlévě za barákem a mělo až do své smrti celkem kvalitní život. To vůbec nemůžete srovnávat s vystresovaným čuníkem z velkochovu, jehož povinností je mít jatečnou váhu za 90 dní a ve většině případů je to tak hranice životnosti jeho organizmu, kolik svinstva se do něj za tu dobu dostane. Většina prasat jde na jatka již s nádorem v těle a pokud by neskončila na jatkách, tak za pár týdnů zdechnou a skončí v kafilériích. Jinak s tím pohybem máte pochopitelně pravdu, naprostá většina našich předků tvrdě makala až do vysokého věku a to byl i důvod proč se ho dalo dožít.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pát úno 15, 2013 12:58 pm 
Offline

Registrován: stř úno 01, 2012 12:28 am
Příspěvky: 91
Bydliště: polosamota
Milý Jardo, jak já se vždy Vašimi praktickými odpověďmi plnými tolerance ták pěkně naladím \":-)\". Jdu něco popracovat, hned je mně lépe ! Příjemný den přeji... a hele, jen co jsem se nad Vašimi řádky začala usmívat, za okny vykukuje konečně slunce... a ptáci vesele vymetají krmítko... takových krásných opeřenců \":-)\"... u nás na polosamotě jsem osobně poznala takové druhy, které před pár lety jsem ještě ani neuměla pojmenovat...


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon čer 10, 2013 7:00 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Odvažuji se projevit svou zkušenost a názor, že víra ve Stvoření světa (které jest ještě k tomu materiálně vzato vědecky dokázáno, resp. stále potvrzováno) je naprosto logická a samozřejmá věc. Nelze sestrojit konsistentní filosofický model světa bez osoby Stvořitele. Nu, a když to připustíte, hnedle jste do světa nějak více zapojen, více se z něj radujete a jste tudíž zdrávější. Je ovšem zapotřebí se vykašlat na tak častou personifikaci Boha, nějaké Mesiáše a na bláboly o Božích synech či jejich jediných pravých zástupcích zde na Zemi. Tak si spíše uškodíte. To samé platí o proklamativním ateismu. Radujme se ze Stvoření.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 81 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz