Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 8:11 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Léky MMS ?!
PříspěvekNapsal: úte zář 20, 2011 9:36 pm 
Dobrý den,

Vážený pane Zajíček, rád bych se Vás zeptal jaký máte názor na ,,údajné,, léky tipu MMS?

Údajně jsem se dočetl, že by měli být vhodné při léčbě rakoviny , AIDS a podobně. Pochopitelně, že jsem si také dočetl co tyto ,,údajné,, slovo údajné bych rád zdůraznil léky obsahují. Ani jeden lékař v ČR tyto léky nedoporučuje dokonce jsem se i dočetl a složení tomu odpovídá, že tyto přípravky mohou ublížit a pro lidský organismus jsou nebezpečné, přesto se dají legálně sehnat. Jsou rovněž tedy i Zakázané! Proto bych rád znal Váš názor jakož to mohu-li použít tento název šamana-lidového léčitele nebo jak se nazívá Vaše činnost ,kterou se živíte.

Děkuji Vám za odpověď s přátelským pozdravem a přáním hezkého dne.

Doktor z hor, v.r.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Léky MMS ?!
PříspěvekNapsal: stř zář 21, 2011 8:18 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
doktor z hor píše:
Dobrý den,

Vážený pane Zajíček, rád bych se Vás zeptal jaký máte názor na ,,údajné,, léky tipu MMS?

Údajně jsem se dočetl, že by měli být vhodné při léčbě rakoviny , AIDS a podobně. Pochopitelně, že jsem si také dočetl co tyto ,,údajné,, slovo údajné bych rád zdůraznil léky obsahují. Ani jeden lékař v ČR tyto léky nedoporučuje dokonce jsem se i dočetl a složení tomu odpovídá, že tyto přípravky mohou ublížit a pro lidský organismus jsou nebezpečné, přesto se dají legálně sehnat. Jsou rovněž tedy i Zakázané! Proto bych rád znal Váš názor jakož to mohu-li použít tento název šamana-lidového léčitele nebo jak se nazívá Vaše činnost ,kterou se živíte.

Děkuji Vám za odpověď s přátelským pozdravem a přáním hezkého dne.

Doktor z hor, v.r.

Tak předně nejsem šaman, tedy rozhodně okolo nikoho neběhám v medvědí kůži, nebo netančím s bubínkem okolo ohně, také nejsem lidový léčitel, rozhodně na nikoho nevypouštím zázračnou energii a tato činnost mě neživí, což by jste se dočetl, pokud by jste četl.
Jinak ten prostředek asi jako léčivo fungovat bude, protože pokud vím tak SUKL ho tak klasifikuje a tam přeci nesedí žádní blbci, tam vědí naprosto přesně naprosto všechno. Zde je výcuc z jejich stránek a myslím, že to celkem stačí.

Citace:
Vážení,
Státní ústav pro kontrolu léčiv (dále jen „Ústav“) je na základě zákona č. 40/1995 Sb., o
regulaci reklamy a o změně a doplnění zákona č. 468/1991 Sb., o provozování rozhlasového a
televizního vysílání, ve znění pozdějších předpisů, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon o
regulaci reklamy“), orgánem příslušným k výkonu dozoru nad reklamou na humánní léčivé
přípravky v ČR.
Ústav při své pravidelné kontrolní činnost zjistil, že jste poskytovatelem služeb pro doménu
xxxxxxxxx, kde dochází k protiprávnímu jednání uživatele.
Internetové stránky wwwxxxxxxxxxx jsou zpracovány jako reklama na
neregistrovaný léčivý přípravek Chloritan sodný a kyselina citrónová nazývaný též MMS, MMS 1,
Master Mineral Solution, Miracle mineral supplement, tento léčivý přípravek není v ČR řádně
registrován, tudíž nemůže být předmětem žádných reklamních aktivit. Zákon o regulaci reklamy v §
5 odst. 3 stanoví, že předmětem reklamy může být pouze humánní léčivý přípravek registrovaný
podle zvláštního právního předpisu. Informaci o tom, že uvedený výrobek je neregistrovaným
léčivým přípravkem naleznete rovněž na internetových stránkách Ústavu na
http://www.sukl.cz/leciva/informace-o-v ... tWords=mms
Vzhledem k tomu, že zákon č. 480/2004 Sb. o některých službách informačních společností a
o změně některých zákonů (zákon některých službách informačních společností) v § 5 odst. 1 písm.
b) stanoví, že poskytovatel služby nese odpovědnost za ukládání obsahu informací poskytovaných
uživatelem dozvěděl-li se prokazatelně o protiprávní povaze obsahu ukládaných informací nebo o
protiprávním jednání uživatele a neprodleně neučinil veškeré kroky, které lze po něm požadovat, k
odstranění nebo znepřístupnění takovýchto informací, oznamujeme vám tímto shora uvedenou
skutečnost. Zároveň vás žádáme o okamžité odstranění protiprávní reklamy na doméně xxxxxxx
a internetových stránkách xxxxxxxxxxxxxxxx a o písemné vyrozumění o krocích
v této věci učiněných.
Pokud takto neučiníte, Ústav by s vámi mohl zahájit správní řízení o uložení pokuty pro
porušení příslušných ustanovení zákona o regulaci reklamy, pokuta by pak mohla dosáhnou výše až
2 miliony korun.
Děkujeme za spolupráci
xxxxxxxxxxxxxxx
vedoucí oddělení
dozoru nad reklamou

To, že jej žádný lékař nedoporučuje, je také hrubě mimo realitu, jenom já sám vím o několika lékařích, kteří jej v některých případech doporučují, ale pochopitelně ne oficiálně, což z profesního hlediska samozřejmě nemohou.
Pokud se týká zákazu, tak z výše uvedeného plyne, že prodávat a nabízet se nesmí varianta chloritanu sodného s kyselinou citrónovou a o ničem jiném není ani slovo, čili desinfekce vody se pochopitelně prodávat může a kyselinu citrónovou asi nikdo nezakáže, ta je v každém obchodě s potravinami jako neškodný prostředek i když já tento názor na její neškodnost nemám.
Navíc se domnívám, že každý, kdo má občanský průkaz a je tedy svéprávný, by se měl dokázat rozhodnout, zda tak nebezpečnou látku, jak uvádíte, pozře nebo ne a pochybuji, že na tom něco změní nějaké oficiální stanovisko, které stejně většinou silně zavání lobizmem.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Léky MMS ?!
PříspěvekNapsal: ned říj 16, 2011 11:10 pm 
Offline

Registrován: sob zář 24, 2011 10:33 pm
Příspěvky: 7
Dobrý den pane Zajíček,
prosím, kde popisujete svojí zkušenost s MMS (užíval jste spolu s kamarádem,...). Četla jsem to, teď bych se k tomu chtěla vrátit a ať hledám, jak hledám, tak nenacházím.
Prosím prozraďte.

Děkuji a moc zdravím JP \":wink:\"


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Léky MMS ?!
PříspěvekNapsal: pon říj 17, 2011 7:49 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
[quote="Jandula":3bl7w9hq]Dobrý den pane Zajíček,
prosím, kde popisujete svojí zkušenost s MMS (užíval jste spolu s kamarádem,...). Četla jsem to, teď bych se k tomu chtěla vrátit a ať hledám, jak hledám, tak nenacházím.
Prosím prozraďte.

Děkuji a moc zdravím JP \":wink:\"[/quote:3bl7w9hq]


Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
3bl7w9hq


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Léky MMS ?!
PříspěvekNapsal: úte led 08, 2013 2:30 pm 
Offline

Registrován: úte led 08, 2013 2:28 pm
Příspěvky: 1
Díky za pěkné informace v tomto příspěvku příspěvku drahé ...

_________________
http://www.ehu.es/
http://www.checkpoint.com/
http://www.wisc.edu/
http://www.mybraindumps.net/70-243.html
http://en.wikipedia.org/wiki/Arcadia_University


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Léky MMS ?!
PříspěvekNapsal: úte led 08, 2013 5:27 pm 
Offline

Registrován: stř srp 04, 2010 12:31 am
Příspěvky: 153
doktor z hor píše:
Dobrý den,

Vážený pane Zajíček, rád bych se Vás zeptal jaký máte názor na ,,údajné,, léky tipu MMS?

Údajně jsem se dočetl, že by měli být vhodné při léčbě rakoviny , AIDS a podobně. Pochopitelně, že jsem si také dočetl co tyto ,,údajné,, slovo údajné bych rád zdůraznil léky obsahují. Ani jeden lékař v ČR tyto léky nedoporučuje dokonce jsem se i dočetl a složení tomu odpovídá, že tyto přípravky mohou ublížit a pro lidský organismus jsou nebezpečné, přesto se dají legálně sehnat. Jsou rovněž tedy i Zakázané! Proto bych rád znal Váš názor jakož to mohu-li použít tento název šamana-lidového léčitele nebo jak se nazívá Vaše činnost ,kterou se živíte.

Děkuji Vám za odpověď s přátelským pozdravem a přáním hezkého dne.

Doktor z hor, v.r.

Připadá mi, pane doktore z hor, že jste snad spadl s nebe, když nic nevíte o statisících uzdravených (např. v Africe a vlastně i v celém světě...) a přebíráte názory těch, jejichž zájmem rozhodně není používání levných, snadno dostupných a účinných látek. Omluvte prosím mojí podrážděnost na argumentace o nebezpečnosti MMS opírající se o škodlivost koncentrovaného chloritanu, či dokonce, že jde o nebezpečnou třaskavinu v souvislosti s jeho vysokou oxidační vlastností..


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Léky MMS ?!
PříspěvekNapsal: úte črc 23, 2013 10:19 am 
Mark Grenon, blízký spolupracovník J. Humbla, zveřejnil nedávno dokument "29 důvodů proč vám MMS nenavrací zdraví", který do češtiny volně přeložila Hana Bláhová: "29 DŮVODŮ, PROČ NEZABÍRÁ MMS". S laskavým svolením HB prosím o co největší rozšíření článku mezi uživatele MMS, aby se mohli vyvarovat zbytečných chyb.

29 DŮVODŮ, PROČ NEZABÍRÁ MMS - Mark. S. Grenon - přeložila Ing. Hana Bláhová

Lidé se nás ptají, proč se neuzdravili z určité nemoci, když četli příběhy jiných lidí, trpících stejnou diagnózou, kterým se to podařilo. Jsou tyto výpovědi vůbec pravdivé? Jak můžeme tvrdit, že MMS uzdravuje z 95 % všech světových nemocí, když oni sami stále ještě trpí?
Tady jsou odpovědi na tyto dotazy:
1. Každý jedinec je petriho miska, kde je unikátní směs patogenů, okolností a prostředí. Co znamená léčit 95 % nemocí? Nikdo přesně neví, kolik nemocí na světě vlastně je. A další, organického i anorganického původu, se objevují. My MÁME uzdravené pacienty z rozmanitých nemocí, jejich škála zabírá 95% ze všech známých nemocí na světě. To ale neznamená, že se uzdravilo 95% lidí, kteří berou MMS. Problém není v tom, že by MMS nezabíjelo 95 % světově známých patogenů, ale že lidé, kteří brali MMS protokol, dělali nějaké chyby, nebo to zapříčinil jiný faktor. Musíme zvažovat řadu faktorů, a jejich výčet nikdy nemusí být úplný, ale je to seznam, který vyplynul ze zkušeností léčení lidí s nejrůznějšími diagnózami po celém světě. Na tyto faktory chci nyní zaměřit Vaši pozornost.
1. Je důsledně dodržován protokol?
Jim Humble zprvu nevěděl, jak dlouho MMS v těle pracuje. Nyní víme, že je to cca jedna hodina. Tedy se snažíme udržet hladinu MMS v těle nepřetržitě a dáváme MMS co hodinu. To může dramaticky zvýšit jeho účinnost. Pacient musí dodržet hodinové dávky. Vím, že to není příjemné, když pracujeme nebo cestujeme, ale s cestovní lahví naplněnou ráno celodenní dávkou MMS je to jednodušší. / Poznámka Bláhové-výsledky jsou slabé, nutno vždy připravovat čerstvou dávku, i za cenu snížení počtu dávek. /
Vyplatí se vzít sebou minutovník nebo nastavit do mobilu alarm po hodinách na připomenutí dávky. Nutná je vytrvalost.
2. Dávkování
Základní protokol MMS je tři kapky každou hodinu 8x denně, tzv. protokol 1000. Platí pro MMS1, MMS2, CDS i MMS v lahvi. Ačkoliv protokol 1000 za 3 týdny navrací zdraví ve většině případů, často musíme zvýšit dávky, abychom měli lepší a rychlejší výsledky. Platí to například pro herpes, diabetes, HIV, vysoký tlak a 4. stadium rakoviny. Znamená to přidat 1-2 kapky a prodloužit kúru. Prostě přidejte.
3. Neutralizace
Vitamín C, káva, čokoláda, alkohol, antioxidanty neutralizují MMS, nebo ho zcela eliminují. Také lidé, kteří berou příliš mnoho věcí najednou, mívají slabší výsledky. Po kávě nebo čaji čekejte hodinu, než si dáte svou denní dávku.
4. Síla – potence
MMS1 22,4%, MMS2 65-75%, DMSO 70-99%, CDS jen 3.000 ppm. Berte MMS od vyzkoušených dodavatelů. Silné CDS, jako 6.000 ppm, může být explozivní. Nekupujte silnější.
5. Čas
Jak dlouho brát protokol. Standardní protokol tři týdny. Pokud nejste ještě zdraví, pokračujte. Čím déle trvá choroba, tím delší dobu potřebujete k jejímu potlačení. Prostě pokračujte.

6. Jiné důvody, které zpomalují tempo léčby
a) paraziti b) nemocná

Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Léky MMS ?!
PříspěvekNapsal: sob úno 06, 2016 1:44 pm 
Vážený pane, MMS jsem užíval přesně podle protokolu na Cronovu chorobu a po třech týdnech jsem skončil na operečním sále pro
odstranění Gangreny ceka. Málem jsem přišel o život.

Josef Dostál


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Léky MMS ?!
PříspěvekNapsal: ned říj 02, 2016 11:40 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Návštěvník píše:
Vážený pane, MMS jsem užíval přesně podle protokolu na Cronovu chorobu a po třech týdnech jsem skončil na operečním sále pro
odstranění Gangreny ceka. Málem jsem přišel o život.

Josef Dostál

Tak zázraky se nedějí a lidé stále chtějí zázrak, tedy přišlo na svět zázračné MMS. Váš problém byl způsoben intoxikací střeva nějakou bakterií, která pochopitelně ke svému růstu potřebuje živiny a ty v daném případě většinou představují složité sacharidy z obilí. Patrně již vynechání obilí by vás problému zbavilo, ale MMS to je přeci blbost, neznám žádný zdravotní problém, který by byl způsoben nedostatkem MMS v organizmu. Na venkovní aplikace v něm nevidím problém, ale vnitřně je jeho užívání přinejmenším diskutabilní.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 77 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz