Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte dub 23, 2024 3:34 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1034 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 69  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: stř lis 18, 2020 7:09 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
Martin_mo píše:
Budu na Vás reagovat, ale pouze jednou, pak Vás budu ignorovat.
Nepřeji si abyste mi tykal. Neznám Vás a nevím kolik Vám je let. K těm úmrtím: jedno je bratranec mého vedoucího , je z Prahy a zemřel odpoledne co si šel lehnou, že je unavený (měl jen cukrovku). Druhý případ o kterém vím je maminka mojí kamarádky, zemřela druhý den po testech na covid. Jinak Vážený pane pokud si myslíte, že všichni včetně mě o koronaviru lžou tak se podívejte do zrcadla a možná uvidíte to co tu smrdí. Nejsem to ani já ani ty stovky lidí na internetu co popisují horší průběh. Mám 2 děti a manželku a všichni musíme být v bytě 2:1, nevím jak popsat tu depresi a bezmocnost.
Naštěstí jsem měl to štěstí, že mám ochotnou a hodnou ženu, děti občas zlobí, ale chápou můj stav. Jinak manželka i děti jsou bez příznaků, jaky kdyby jim nic nebylo.
Omlouvám se za původní text, psal jsem ho z telefonu a byl jsem dost unavený.

Prečo ja nemám problém s tým aby mi ktokoľvek tykal (kým mi nenadáva do kktov), ale ty s tým problém máš ? ŽEBY PÝCHA ? Pýcha a inteligencia k sebe nepasujú, takže škrtaj to že si inteligentný (ak si to o sebe myslíš).
"Měl jen cukrovku" ...... že "jen".... Cukrovkári majú tú najhoršiu krv, tak sa nemôžem diviť...A takého človeka zaradiš k úplne zdravým, ktorým nič nebolo, a zrazu ? Veď to je dezinformácia...
"Maminka kamarádky zemřela druhý den po testech na kovid".... .... LEBO JU ZABILO TO TESTOVANIE, ty "lovec konšpirátorov"......
Moja známa pracuje v domove dôchodcov, a do týždňa po testovaní zomrelo v ich domove 7 dôchodcov za 4 dni.... Predtým to bolo jeden až dvaja MESAČNE. Ďalšie konšpirácie podľa teba ? \":D\"
Pripomínam obrázky, ktoré som postol pár strán dozadu, a ty si ich pravdepodobne nevidel ......

Příloha:
1.png
1.png [ 292.43 KiB | Zobrazeno 8961 krát ]

Příloha:
2.png
2.png [ 284.5 KiB | Zobrazeno 8961 krát ]

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: stř lis 18, 2020 8:34 pm 
Offline

Registrován: pát úno 14, 2014 9:11 pm
Příspěvky: 188
It's a strange and tragic pattern in some cases of COVID-19: The patient struggles through the first week of illness, and perhaps even begins to feel a little better.

Then suddenly they crash.

"We've seen some patients rapidly worsen," says Dr. Pavan Bhatraju, an assistant professor at the University of Washington who works in the intensive care unit at Harborview Medical Center in Seattle. "They initially were just requiring a little bit of oxygen. In 24 hours they're on a ventilator."

A recent study by Bhatraju and others found that the patients' lungs appeared to deteriorate quickly. The crash typically happens seven days into the disease and can occur in young, otherwise healthy victims of COVID-19.

Now doctors and researchers are increasingly convinced that, in some cases at least, the cause is the body's own immune system overreacting to the virus. The problem, known broadly as a "cytokine storm," can happen when the immune system triggers a runaway response that causes more damage to its own cells than to the invader it's trying to fight

V tej súvislosti sa spomína aj úmrtnosť mladých v 1918, ale je to len jedna z teórií. Tiez u sarsu a mersu či niektorých chripok tým niektoré zdroje vysvetľovali úmrtia mladých zdravych, cytokinova burka-prehnaná reakcia imunitného systému na vírus ktorá sa prehupne už do poskodzujucej. U covidu sa hovorí aj o bradykininovej búrke. Ale jasné že starší a oslabení chorí ľudia sú najohrozenejší

Marek často tu ľuďom píšeš že sú pyšní, ale každú chvíľu oslovuješ niekoho hňup, tupelo, truhlik a pod. Nedá ti to , musíš ľudí ponížiť , sfúknuť, z toho srší pocit nadradenosti a pýcha ktorú tu ľuďom nie raz vyčitaš. Ak aj vo svojom okolí takto s ľuďmi jednáš tak nezávidím ani im ani tebe lebo čo sejeme to žneme...

_________________
Není šedivých dnů. To jsou jen unavené oči, které nechtějí vidět jejich svátečnost. Werich


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: stř lis 18, 2020 10:36 pm 
Offline

Registrován: pát úno 14, 2014 9:11 pm
Příspěvky: 188
Návštěvník píše:
https://www.youtube.com/watch?v=CyyzokIJ_dI&t=786s tento Bo Karlicki má výborné skúsenosti s lyzínom pri covide. Inšpirovali ho k tomu herpes vírusy pri ktorých na replikaciu je potrebný arginín, kedysi to objavil dr.Kagan a na základe toho vymyslel liečbu lyzínom ktorý nejako blokuje arginín v tele a tak nejak blokuje množenie herpes vírusu. Teraz má spolu s tým dr. Kaganom čosi ako "štúdiu" k účinku lyzínu pri covide. Radí užívať lyzin, a jesť pri chorobe potraviny kde pomer lyzínu k arginínu je čo najviac v prospech lyzínu, napr. jogurty majú taký dobrý pomer a varuje pri covide pred kávou, keď bol už bezpriznakovy tak šálka kávy mu vrátila príznaky v plnej sile. Tvrdí že väčšina long haulersov su ľudia ktorí nedokážu pri covide stopnúť s kávou

Este zhrniem co pisal napr. v komentároch. Odporúčal začať s nižšími dávkami, t.j ráno nalačno 500mg s dvoma pohármi vody, hodinu nejesť. Podvečer 500mg, tiež odstup od jedla, s dvoma pohármi vody. Vodu zdôrazňuje, pitný režim keďže covid ovplyvňuje hustotu krvi atď. Počas covidu úplne vylúčiť kávu a stimulanty. Postupne navyšovať na 2 , max 3gramy za den ale nezačať zhurta lebo píše ze pri covide sa tvoria zrazeniny a náhle zníženie hustoty krvi lyzínom by mohlo narobiť problémy(čo sa týka existujúcich zrazenín). Ale odporúča aj malé dávky acylpyrinu, ktorý má riediť krv iným spôsobom , ale v odstupe od podania lyzínu. Dobré skúsenosti s protivirusovým účinkom lyzínu poznajú pacienti s herpesvírusovými ochoreniami, je k tomu aj štúdia Dr. Kagana. Bo Karlickemu veľmi lyzín pomohol aj keď mal on a jeho blízki virus chikungunya, preto to riskol a skúsil ho na sebe ked mal covid a potom aj na mnohých členoch rodiny a vyše 100ľudoch. Snaží sa iniciovať origoš štúdiu ale nie je to lacná vec a zatiaľ o to nie je záujem tak aspoň svoje skúsenosti zdiela vo videu, v komentároch pod ním a tu https://www.researchgate.net/publicatio ... SARS-CoV-2 Veľmi ochotne odpovedá aj mailom copy5by5@gmail.com
neodporúča s lyzínom vysoké dávky zinku lebo lyzín zvyšuje vstrebávanie zinku , dokonca u jedného lyzín zvýšil hladinu zinku aj bez jeho suplementácie, taktiež zvyšuje vstrebávanie vápnika, preto neodporúča lyzín dlhodobo napr. ľuďom so sarkoidózou. Tiež ľudia s HIV by lyzín nemali používať ani ľudia s pacemakerom. (Tiež odporúčal pri covide NAC a kvercetín s bromelaínom) NAC si tiež preťuknite v súvislosti s covidom, sú k tomu veľmi zaujímavé info, ja ho mám práškový z fitnesáckeho eshopu, vyjde oveľa lacnejšie ako keď si ho kúpite ako ACC long a pod iným názvom.
Ale nedávno som čítala zvláštny článok o antioxidantoch, je to z iného súdka ale týka sa to aj NAC https://www.alphamedical.sk/casopis-inv ... rospievaju

update: Bo pisal ze idealne je napr tie dva gramy rozdelit na 4davky za den. A super ze v Madarsku vraj zacali so ofic.studiou na lyzin u covidu:)

_________________
Není šedivých dnů. To jsou jen unavené oči, které nechtějí vidět jejich svátečnost. Werich


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: čtv lis 19, 2020 3:06 pm 
[quote="Martin_mo":2jiwk0nh][quote="Martin_mo":2jiwk0nh]Pro všechny konspiratory, zde na fóru s politickou nebo náboženskou teorií o spiknutí chci napsat že je mi jedno odkud vir pochází. Jsem již devět dní na doma na lůžku s koronavirem . Není to chřipka a nástup nemoci byl velmi rychlý, teplota 42 a zimnice. Nakazil jsem se v práci zřejmě od mladší ho kolegy který se nepřiznal že měl horečky 40 . On je už v pohodě, žije sám a jeho jídelníček škoda mluvit a péče o zdraví a tělo je zanedbatelná. Je mi 48 let vyléčeni je zatím v nedohlednu, i když se mi udělá lépe a cítim se cely den dobře druhý den je to zpět a celý den prosím mam záchvaty kašle a z každého nadechnutí je horor.. je To jako kdybyste dýchali jehlice. Navíc šílené bolesti hlavy a svalů. Ale pocit je jako kdyby do vaší tkáně někdo vrážel mikrojehlicky. Bylinkové čaje fungují jen do té doby než se vám udělá zle a pak celý den ztravite nad mísou. WC. Buď to horem nebo dolem. Tělo se pročistí ale nemoc se nezlepšuje. Jediné co funguje jsou obrovské množství vitamínu c z drogerie dm do džusu, pokud to spolknu tak i kysané zelí, dále jsem pil chininovy odvar na ředění krve, ale už to nedávám, tak beru aspirin 1/2 dvakrát denně, vstřídám 1x koldrex a1x Ibalgin, což mi umožňuje se alespoň vyspat a daří se mi udržet teploty pod 38.. Moje imunita už je na pokraji sil a vyčerpání kapacity, A to jsem nenarodil 3 roky, Pokud se to zlepší budu rád. Modlím se každý den aby to bylo lepší.
Věřte mi že pokud někdo onemocní podruhé nemoc nezvládne bez následků..[/quote:2jiwk0nh]
Dobrý den,
dnes již mohu napsat, že je mi lépe druhý den již nemám teploty (asi mě vyslyšel pán bůh \":)\", přestal jsem proto brát koldrex a ibalgin. Zdravotní stav se stabilizoval a houpačka se již nekoná (stav dobře - zle). Včera jsem začal jíst ovoce (banány, jablka, pomeranče), normální stravu také, ale velmi opatrně.
Záchvaty kašle a problém s nadechnutím přetrvává jen pokud stojím, nebo sedím (ale jsou mnohem mírnější). V leže se to dá celkem zvládnout . Neustále vykašlávám hlenovité hnědé husté kusy.
Z mých zkušeností muhu napsat , že v prvních dnech nemoci celkem slušně pomáhal bylinkový čaj, jak jsem jež psal dříve s chininem. Cpal jsem do sebe všechny možné vitamíny (Vitamín C, selen, Jód, zinek, rybí olej, dmso, křemelinu) včetně minerálek (Vincentku, Bílinskou jaterní), doplňky na imunitu (hlívu s rakytníkem, i mletou Lesklokorku). Horečky neustále , ale přidával se problém s dýcháním a kašlem. Na ten kašel jsem zkusil bromexin 7,5mg/1ml, ale bez úspěchu (spíš to bylo ještě horší). Pak asi po třech dnech se tělo vzbouřilo a já nevěděl jestli budu zvracet, nebo trůnit. Musel jsem všechno přerušit. Přestal jsem jíst a jenom jsem pil minerálky, bral ibalgin a Coldrex a ovocný džus s vitamínem C v dávkách 3x denně 10 odměrek (á 120g) z balení cca 1200 gramů, celkem tedy skoro čtyři gramy. Vždy po tom céčku se mi ulevilo od kašle. Navíc jsem později přidal 1/2 acylpyrinu do minerálky na lžičku. Problém je, že se mi udělal na rukou silný exém (občas jím trpím), zřejmě velkým překyselením i v souvislosti s nemocí. Dále mi pomáhá (snad) voda z generátoru H2 koupeného před časem pro odvedení volných radikálů z těla.

Jinak hledám souvislosti - proč zrovna já mám takový průběh nemoci. Je dobré možná zmínit, že před 2 měsíci jsem byl na preventivní prohlídce ze zaměstnání a bohužel mi byla vnucena Tetanovka, doktorka byla neoblomná. Jinak všechna vyšetření zněla zcela zdráv, tlak, EKG, cukr,

Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: čtv lis 19, 2020 5:09 pm 
Offline

Registrován: pát zář 22, 2017 12:12 am
Příspěvky: 71
mark_robl25 píše:
Vážený,

Mícháte jablka a hrušky.
Pokud se chcete bavit o politice o tajných spolcích a nesmyslech , vládních nařízeních, které Vám akorát ubírají energii pište na aeronet, zvědavce, hádejte se na seznamu a dalších serverech, kde možná najdete uspokojení. Vaše energie a mysl se tím ještě víc zatemní a budete nenávidět všechny co mají jiný názor. Budete mít pokřivený názor na svět a uvidíte všude jen ty co Vás chtejí zničit (vlády, satanisty, doktory, mimozemšťany apod.)!

Poradím Vám, nesledujte politiku, ani v televizi, nesledujte ani konspirace, běh dějin a života se tím nezmění - to je dáno. Život si cestu najde a lidé také, byly tu už horší systémy, války, mory, chřipky, no smrt a beznaděj. Vidíte a život jde dál. ČLOVĚK přežije, neboť je dokonalý tvor s božím duchem. Najděte si něco co Vás bude dělat šťastným a pomáhejte druhým.

Nebědujte a pokud si chcete koupit zeleninu, zajeďte si na farmu, nebo malému prodejci na vesnici. Do supermarketů nemusíte chodit, jsou i jiné malé obchody třeba COOP, nebo soukromé pekárny, malé řeznictvé i zelinářství. Potraviny Vám i dovezou specializované e-shopy - od farmářů, pekařů, uzenářů- pokud si je objednáte na internetu. Tak nekritizujte vládu , která dělá maximum, jako všechny v evropě, které dělají to samé a snaží se ochránit občany. Pokud by jste zavřel řetězce zničíte potravinářský průmysl, protože oni mají sklady, logistiku , kontrakty - všechno by šlo do ....víte kam. A s nimi výrobci českých potravin. Většina řetězců má totiž z 60 -70% českou produkci. Vezmete dalším lidem práci a pak můžeme dovážet všechno v 2. jakosti z německa, nebo chleba z číny.

Alternativní medicína je po celém světě uznávaná, není to žádná konspirace. Tradiční Čínské, Japonské lidové léčitelství není přeci žádná konspirace.
Milióny knih o bylinách a drogách, které obsahují a z nich vycházející generace lékárníků není žádná konspirace. Navíc je spousta léků (chemických, které jsou neškodné), pokud by nebyl např. Penicilin (plíseň), Acylpyrin (bříza) tak tu možná polovina z nás není.
A o tom je toto fórum. Píšou sem lidé co mají skutečné zdravotní potíže a lidé co jim dokážou pomoci.
Pana Jardy si velmi vážím, ale měl by zasáhnout a nezveřejňovat komenty , které se netýkají zdraví a léčby a mají vyloženě provokativní, konspirativní a politický obsah. Jinak se toto fórum zvrhne v nekontrolovatelné a nenávistné.

NA TOTO FÓRUM POLITIKA A KONSPIRACE NEPATŘÍ.

Děkuji Marek

Předesílám že reaguji jen jednou a to teď, abychom tady neřešili offtopic a neplýtvali energií. Za jednotlivé odpovědi budu dávat odstavce aby navazovali na ty vaše odstavce...Takže, dáváte mi rady, ačkoliv nevíte jak já se na tohle všechno dívám a věřte že sledování všemožných nebezpečí opravdu nemám jako koníček a netrávím u toho nějak extra moc času ale myslím, že je dobré aspoň základy znát a vědět co se kolem děje (a vůbec to nemusím brát negativně, spíš prostě nezaujatě tak jak to je a jak to funguje) abych byl schopen předcházet případné újmě, tedy jakási forma prevence a pokud to sdílím s ostatnímy je čiště na nich, jestli je to bude zajímat nebo ne, navíc si nemyslím, že bych to tady zrovna spamoval, pokud ano tak se omlouvám...

Ano život si vždy najde cestu, také si myslím a na nás je abychom šli s ním a né proti němu...

Že dělá vláda maximum raději nerozvádějme, za mě stručně řeknu, že spíš než pro lidi dělá většina lidí ve vládě hlavně pro sebe a pak až pro ty druhé (tedy občany). Do vlády jde člověk s tím, že chce kontrolovat, ovládat, ovlivňovat, nahrabat si atd... a dost často se musí řídí heslem účel světí prostředky, jinak by se vysoko prostě dostat přes všechny ty šílenosti co se tam dějí nemohl, (čest všem světlím vyjímkám, kteří se tam dostali čistým způsobem a chtějí jen to nejlepší pro lidi) tedy jsou to potenciální psychopati a někdy i ti dost šíleného druhu např. Mudr. Jan Hnízdil toto krásně a několikrát popisuje např. zde: https://www.flowee.cz/clovek/7352-psych ... an-hnizdil (cituji:„Je dokázáno, že čím vyšší mocenská pozice, tím větší procento psychopatů. Takže pokud v běžné populaci mluvíme zhruba o pěti až sedmi procentech, tak v těch nejvyšších etážích může být poměr klidně obrácený, tedy jen pět procent normálních lidí,“ ).. Dále bych tady neřešil váš popis toho co by se stalo kdyby se zavřeli markety atd. Pokud zavřu všechno co je špatně (a že v těch marketech 90% jídla stojí opravdu a doslova za hovno navíc k tomu ještě připočtěme jakým způsobem se to jídlo do pultů dostává a co všechno se díky tomu musí zničit) tak se časem najdou jiné způsoby, jak se dá jídlo dělat a že je možná lepší sníst 1 kvaliní přírodní rajče než 10 chemických. Néjen proto že je mému tělu zdravější ale i proto že neničím tím zdravým rajčetem půdu pro další generace pěstitelů...


Alternativní způsoby léčení jsou sice uznávány ve smyslu že většina lidí ví že to funguje(a jak řikáte bylo uděláno a psáno miliony studií a knih že to funguje), ale žádný lékař vám to nemůže předepsat. Tedy platíme si tady jakési zdravotní pojištění, které se ovšem vztahuje z valné většiny pouze na to co jsem psal tj. chemii a odřezávání, vypalování či proplachování těla s přístroji. Pokud chcete alternativní medicínu, tak musíte šáhnout do vlastní kapsy na to vám tady nikdo nepřispěje (až na nějaké směšné vyjímky) a můžete platit zdravotní pojištění klidně celý život. V tomto smyslu a tak jsem ti i myslel nazývám celou alternativní medicínu konspirací(nepodloženou informací) aspoň tedy pro ty co nám "vládnou" , ze zdravotního pojištění vám prostě nikdo alternativní medicínu dotovat nebude a to jim tam těch studií a knih můžete klidně ocitovat tisíce a těch příkladů jak je dávána alternativní medicína na druhou kolej snad tady známe všichni dost, tedy to také asi nemá dále cenu moc rozvádět...(takto bylo myšleno to co jsem psal v předchozím příspěvku)

Na závěr se omlouvám pokud se někoho dotýkají mé příspěvky, určitě to nemám zapotřebí a tento dlouhý komentář píši jen abych lépe uvedl do souvislostí proč píši to co píši, když už to tedy jednou píši, ačkoliv nevím jestli bych vůbec měl \":-)\"
Děkuji za reakci, ale pojdmě se prosím shodnout na tom, že ani váš ani můj příspěvek(či případné další, kterými bychom navzájem na sebe reagovalai) sem v určitém smyslu nepatří(dáváte kritiku k tomu, že sem něco nepatří ale sám jste toho co sem nepatří napsal dost), tedy to dále nerozvádějme a uzavřeme s tím, že každý vidí svou pravdu taková jaká je a tedy ji mají oba \":-)\"


Naposledy upravil Yushihara dne pát lis 20, 2020 1:21 am, celkově upraveno 1

Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: čtv lis 19, 2020 10:00 pm 
Offline

Registrován: pát úno 14, 2014 9:11 pm
Příspěvky: 188
Martin mo: super ze je vam lepsie.
No je to zaujimave, napriklad moja znama, pani nad 60, ktora musi dlhodobo chodit kazdy druhy den na dialyzu mala paradoxne uplne lahky priebeh co sa tesim...

_________________
Není šedivých dnů. To jsou jen unavené oči, které nechtějí vidět jejich svátečnost. Werich


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: sob lis 21, 2020 8:54 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1961
A pak, že celozrnná pšeničná mouka (pšeničné klíčky) a vánoční cukroví (hřebíček, muškátový oříšek a skořice) nemůže léčit.
Projekt SPIN vyvíjející výživový doplněk na podporu imunitního systému v boji proti infekci SARS-CoV-2
SPIN project developing nutritional supplement to support immune system in the fight against infection by SARS-CoV-2
https://www.eitfood.eu/news/post/spin-project-developing-nutritional-supplement-to-support-immune-system-in-the-fight-against-infection-by-sars-cov-2

Potential Inhibitors for SARS-CoV-2 and Functional Food Components as Nutritional Supplement for COVID-19: A Review
https://link.springer.com/article/10.1007/s11130-020-00861-9?error=cookies_not_supported&code=4611d05f-8d8f-4ef9-875d-0c921b53d2e6#Sec1
Tabulka 1 Možné syntetické inhibitory pro léčbu COVID -19
https://link.springer.com/article/10.1007/s11130-020-00861-9/tables/1?error=cookies_not_supported&code=d6dde68e-dec6-4110-97fd-9f5d56d68670
Tabulka 2 Funkční složky potravin uvádějící posílení imunitního zdraví
https://link.springer.com/article/10.1007/s11130-020-00861-9/tables/2?error=cookies_not_supported&code=03026553-977a-4e6c-8af1-2349caba8bfd

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: ned lis 22, 2020 8:26 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Alopat píše:
A pak, že celozrnná pšeničná mouka (pšeničné klíčky) a vánoční cukroví (hřebíček, muškátový oříšek a skořice) nemůže léčit.
Projekt SPIN vyvíjející výživový doplněk na podporu imunitního systému v boji proti infekci SARS-CoV-2
SPIN project developing nutritional supplement to support immune system in the fight against infection by SARS-CoV-2
https://www.eitfood.eu/news/post/spin-project-developing-nutritional-supplement-to-support-immune-system-in-the-fight-against-infection-by-sars-cov-2

Potential Inhibitors for SARS-CoV-2 and Functional Food Components as Nutritional Supplement for COVID-19: A Review
https://link.springer.com/article/10.1007/s11130-020-00861-9?error=cookies_not_supported&code=4611d05f-8d8f-4ef9-875d-0c921b53d2e6#Sec1
Tabulka 1 Možné syntetické inhibitory pro léčbu COVID -19
https://link.springer.com/article/10.1007/s11130-020-00861-9/tables/1?error=cookies_not_supported&code=d6dde68e-dec6-4110-97fd-9f5d56d68670
Tabulka 2 Funkční složky potravin uvádějící posílení imunitního zdraví
https://link.springer.com/article/10.1007/s11130-020-00861-9/tables/2?error=cookies_not_supported&code=03026553-977a-4e6c-8af1-2349caba8bfd

Tak jistě že jako výborná prevence i léčba fungují určité potraviny, vitamíny a další potravní doplňky které není člověk schopen získat z moderní umělohmotné a na živiny chudé stravy. Ono je to v podstatě podobné jako s autem. Pokud třeba majitel dlouhodobě kašle na servis a dojde například brzdová kapalina tak si pochopitelně rozbije hubu, nebo pokud neřeší stav oleje patrně mu po čase klekne motor. Jde o naprosto analogický stav pro dlouhodobé nedodávání nějaké živiny, prostě tělo vydrží co vydrží a pak se to podělá.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: úte lis 24, 2020 1:13 am 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1961
Moonika píše:
Ale nedávno som čítala zvláštny článok o antioxidantoch, je to z iného súdka ale týka sa to aj NAC https://www.alphamedical.sk/casopis-invitro/oblubene-antioxidanty-rakovine-nebrania-ale-prospievaju

Omlouvám se za zkrácení, k tomuto se mohu vyjádřit. Mnohokrát jsem zde upozorňoval, že napadené rakovinné buňky využívají cysteinových proteáz, aby si z ukořistěné aminokyseliny sestavily vlastní antioxidant, atp. U exogenních antioxidantů bezpečnost záleží na dávce a přechodných kovech, v jejichž přítomnosti se chovají naopak prooxidačně a člověk tak oproti zvířatům doplácí na neschopnost vyrábět vitamíny nutné k metabolické eliminaci nádoru dle aktuální potřeby.

N-Acetyl Cysteine: A Warning Shot
https://blogs.sciencemag.org/pipeline/archives/2019/10/04/n-acetyl-cysteine-a-warning-shot
N-Acetylcysteine interacts with copper to generate hydrogen peroxide and selectively induce cancer cell death https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3881362/

Citace: "Jak pokles, tak nadměrné zvýšení hladiny ROS (včetně H2O2) v normální buňce je škodlivé, protože jsou důležitým faktorem signalizace. Příliš nízká hladina ROS může inhibovat proliferaci nebo diferenciaci, zatímco nadměrné množství vede k hyperproliferaci [83]. Udržování redox rovnováhy je také nesmírně důležité pro nestabilní nádorové buňky: zvýšené hladiny ROS jsou potřebné pro progresi rakoviny, ale nadměrné hladiny ROS mohou vyvolat jejich smrt [84]." Two Faces of Vitamin C—Antioxidative and Pro-Oxidative Agent https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7285147/

The role of antioxidants and pro-oxidants in colon cancer
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3955779/
Vitamin C and vitamin E restore the resistance of GSH-depleted lens cells to H2O2
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/12614841/

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: čtv lis 26, 2020 11:39 pm 
Offline

Registrován: pát úno 14, 2014 9:11 pm
Příspěvky: 188
https://www.researchgate.net/publicatio ... R_HYPOSMIA

https://www.researchgate.net/publicatio ... eutic_Plan
\":-)\" A ked som to preposielala Karlickemu tqk odpisal:
"Yes the lead author Dr Gustavo, I have trained him on the diet and lysine useage. Lysine and ivermectin work extremely well together. Especially if coagulation is involved. One example if a guy with high BP prior to covid, with coagulation issues, when he takes 3000mg lysine, his BP actually goes to perfect levels. "

_________________
Není šedivých dnů. To jsou jen unavené oči, které nechtějí vidět jejich svátečnost. Werich


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: pát lis 27, 2020 10:20 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
Pracovní list – Španělská chřipka
Kontroverzní teorie:
Zpráva očité svědkyně: „Onemocněli pouze očkovaní…“
Mezi autentickými svědectvími z této doby je navíc citovaná zpráva Eleanory McBeanové.
Uvádím několik úryvků:
„Všichni lékaři a lidé, kteří žili v době epidemie španělské chřipky v roce 1918 tvrdí, že to byla
nejstrašnější nemoc, jakou svět viděl. Silní muži, včera ještě zdraví a zdatní, na druhý den mrtví.
Nápadné je, že španělská chřipka měla příznaky právě těchto nemocí, proti kterým byli tito lidé
bezprostředně po První světové válce očkovaní (mor, tyfus, zápal plic, neštovice). Jedovatými
vakcínami bylo zamořené prakticky celé obyvatelstvo. Pandemii udržovalo při životě podávání
jedovatých léků.“
Jak je známo, španělská chřipka zasáhla výlučně očkované. Ten, kdo vakcíny odmítl, chřipce
unikl. Stejně jako očitá svědkyně Eleonora McBeanová:

„Moje rodina odmítla všechny očkování, takže se nám celou dobu vedlo dobře. Věděli jsme ze
zdravovědy Grahama, Traila, Tildena a dalších, že tělo nemůžeme kontaminovat jedy bez
způsobení nemoci. Když měla epidemie svůj vrchol, byly zavřené všechny obchody, školy, firmy,
dokonce i nemocnice, protože lékaři a ošetřovatelé byli také očkovaní a dostali chřipku také. Bylo
to jako město duchů.“
Zdálo se, že jsme jediná rodina, která chřipku nedostala- nebyli jsme očkovaní! A tak moji rodiče
chodili od domu k domu a starali se o nemocné. Chřipku ale vůbec nedostali a ani nepřinesli
domů žádné mikroby, které by zaútočili na nás a děti. Nikdo z naší rodiny chřipku neměl.
Tvrdilo se, že epidemie v roce 1918 zabila 20 miliónů lidí na celém světě. Ve skutečnosti jich
zabili lékaři svojí drsnou léčbou a léky. Je to sice tvrdé obvinění,ale výstižné a dosvědčuje to
úspěch lékařů léčících přírodními prostředky.
„Mezitím co lékařům školské medicíny pomřela třetina případů chřipky, úspěšnost léčby nemocnic
léčících přírodními prostředky dosáhla téměř 100 procent.“
Španělskou chřipku způsobilo masivní očkování
Zpráva Eleonory McBeanové je přirozeně v rozporu s oficiální hypotézou, že španělskou chřipku
způsobil zmutovaný chřipkový virus. Není ale jediným zdrojem s domněnkou, že pandemii ve
skutečnosti způsobilo masivní očkování.
Ingri Casselová, ředitelka sdružení pro svobodnou volbu očkování v Spirit Lake v americkém státě
Idaho, se v červnu 2003 ve svém příspěvku pro „Idaho Observer“ odvolává na dobové svědectví
jistého Dr. Rosenowa, sanitního inspektora americké armády. Ten informoval o 31 106
hospitalizovaných případech „plícní tuberkulózy“ s 1 114 úmrtími v době účasti USA na První
světové válce. Armádní lékaři tehdejší doby zřejmě nedokázali rozlišovat mezi „plícní
tuberkulózou“, následky očkování a španělskou chřipkou.
Nejvyšší úmrtnost byla mezi očkovanými vojáky
Casselová cituje i další autorku, Anne Riley Haleovou z roku 1935: „ Jak každý ví, svět ještě nikdy
neviděl tak rozsáhlou orgii vakcín všech druhů, než mezi vojáky První světové války,“I tato autorka
konstatuje, že právě mezi „vyvolenými muži národa“ se vyskytla nejvyšší úmrtnost při tuberkulóze.
Očkování zabilo více lidí než nepřátelské zbraně
Patric J. Carroll cituje v „Irish Examiner“ zprávu amerického ministra války Henry L. Stimsona,
která potvrdila smrtelné následky očkování proti žluté zimnici v 63 případech. Rekruti dostali
celkově od 14 do 25 vakcín, Z armádních záznamů vyplývá, že všechny nemoci, proti kterým se
po zavedení povinného očkování v roce 1917 očkovalo, se rozšířili v alarmujícím rozsahu. Po
vstupu USA do První světové války, úmrtnost způsobená očkováním proti tyfusu vyletěla na
historické maximum v dějinách americké armády.
Během První světové války převládal v USA výrok, že vakcíny zabili více vojáků, než nepřátelské
zbraně. Toto tvrzení pochází od Dr. H. M. Sheltona, autora knihy Vaccines and Serum Evils.
Podle generála Goodwina, britská armáda zaznamenala 7 423 případů tyfusu. Ve francouzské
armádě se vyskytlo 113 165 případů do října 1916. V obou zemích bylo očkování proti tyfusu
povinné.
Jaká je pravda?
Existuje mnoho hlasů, které potvrzují masové očkování jako možnou příčinu tehdejší španělské
chřipky. Je potřeba prozkoumat tyto dokumenty, do jaké míry jsou pravdivé, což bez existence
originálních publikací přirozeně není jednoduché. K pravdě se ale můžeme přiblížit nepřímo,
sběrem informací podle možnosti, ne z podezřivých zdrojů a ověřením jejich pravosti. Přitom se
ukázaly následující nejasnosti:

Mnozí z lékařů, kteří měli přímo do činění se španělskou chřipkou, ji v pozdějších publikacích
překvapivě vůbec nepřipomněli, nebo jen okrajově. To dává smysl tehdy, pokud byla nákaza ve
skutečnosti způsobená jejich vakcinací.
Španělská chřipka nezačala na jednom místě a nešířila se odtamtud do celého světa, ale objevila
se na mnohých místech a rozličných kontinentech současně.
Příznaky španělské chřipky jsou známé jako možné účinky očkování.
Několik pokusů nakazit zdravé dobrovolníky, kteří byli ve styku s nemocnými, zůstali neúspěšné.
To znamená, španělská chřipka nebyla nakažlivá.
Až napodobení očkování, konkrétně vstříknutí zpracovaných tělesných tekutin nemocných, vedlo
k jejich onemocnění.
Přiměřený závěr
Mnohonásobně shodující se zprávy a citáty svědčí spíše proti tomu, že španělská chřipka byla
způsobena nějakým zmutovaným virusem, který se jakoby nadzvukovou rychlostí současně
rozšířil na více kontinentů.
Celosvětová epidemie vypukla v únoru 1918 tak ve Španělsku jako i v New Yorku. V dubnu
propukla ve Francii, v květnu v Madridu, v červnu v Německu a současně v Číně, Japonsku, Anglii
a Norsku. Druhá, podstatně závažnější vlna epidemie začala skoro současně v Bostonu, Indii,
Karibiku, Střední a Centrální Americe, o měsíc později v Brazílii a později na Aljašce.
Závěr: Mnohonásobně shodující se zprávy a citáty svědčí spíše v prospěch toho, že španělská
chřipka byla ve skutečnosti globální očkovací katastrofa.

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: sob lis 28, 2020 10:13 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Xrazovy_nick píše:
Pracovní list – Španělská chřipka
Kontroverzní teorie:
Zpráva očité svědkyně: „Onemocněli pouze očkovaní…“
Mezi autentickými svědectvími z této doby je navíc citovaná zpráva Eleanory McBeanové.
Uvádím několik úryvků:
„Všichni lékaři a lidé, kteří žili v době epidemie španělské chřipky v roce 1918 tvrdí, že to byla
nejstrašnější nemoc, jakou svět viděl. Silní muži, včera ještě zdraví a zdatní, na druhý den mrtví.
Nápadné je, že španělská chřipka měla příznaky právě těchto nemocí, proti kterým byli tito lidé
bezprostředně po První světové válce očkovaní (mor, tyfus, zápal plic, neštovice). Jedovatými
vakcínami bylo zamořené prakticky celé obyvatelstvo. Pandemii udržovalo při životě podávání
jedovatých léků.“
Jak je známo, španělská chřipka zasáhla výlučně očkované. Ten, kdo vakcíny odmítl, chřipce
unikl. Stejně jako očitá svědkyně Eleonora McBeanová:

„Moje rodina odmítla všechny očkování, takže se nám celou dobu vedlo dobře. Věděli jsme ze
zdravovědy Grahama, Traila, Tildena a dalších, že tělo nemůžeme kontaminovat jedy bez
způsobení nemoci. Když měla epidemie svůj vrchol, byly zavřené všechny obchody, školy, firmy,
dokonce i nemocnice, protože lékaři a ošetřovatelé byli také očkovaní a dostali chřipku také. Bylo
to jako město duchů.“
Zdálo se, že jsme jediná rodina, která chřipku nedostala- nebyli jsme očkovaní! A tak moji rodiče
chodili od domu k domu a starali se o nemocné. Chřipku ale vůbec nedostali a ani nepřinesli
domů žádné mikroby, které by zaútočili na nás a děti. Nikdo z naší rodiny chřipku neměl.
Tvrdilo se, že epidemie v roce 1918 zabila 20 miliónů lidí na celém světě. Ve skutečnosti jich
zabili lékaři svojí drsnou léčbou a léky. Je to sice tvrdé obvinění,ale výstižné a dosvědčuje to
úspěch lékařů léčících přírodními prostředky.
„Mezitím co lékařům školské medicíny pomřela třetina případů chřipky, úspěšnost léčby nemocnic
léčících přírodními prostředky dosáhla téměř 100 procent.“
Španělskou chřipku způsobilo masivní očkování
Zpráva Eleonory McBeanové je přirozeně v rozporu s oficiální hypotézou, že španělskou chřipku
způsobil zmutovaný chřipkový virus. Není ale jediným zdrojem s domněnkou, že pandemii ve
skutečnosti způsobilo masivní očkování.
Ingri Casselová, ředitelka sdružení pro svobodnou volbu očkování v Spirit Lake v americkém státě
Idaho, se v červnu 2003 ve svém příspěvku pro „Idaho Observer“ odvolává na dobové svědectví
jistého Dr. Rosenowa, sanitního inspektora americké armády. Ten informoval o 31 106
hospitalizovaných případech „plícní tuberkulózy“ s 1 114 úmrtími v době účasti USA na První
světové válce. Armádní lékaři tehdejší doby zřejmě nedokázali rozlišovat mezi „plícní
tuberkulózou“, následky očkování a španělskou chřipkou.
Nejvyšší úmrtnost byla mezi očkovanými vojáky
Casselová cituje i další autorku, Anne Riley Haleovou z roku 1935: „ Jak každý ví, svět ještě nikdy
neviděl tak rozsáhlou orgii vakcín všech druhů, než mezi vojáky První světové války,“I tato autorka
konstatuje, že právě mezi „vyvolenými muži národa“ se vyskytla nejvyšší úmrtnost při tuberkulóze.
Očkování zabilo více lidí než nepřátelské zbraně
Patric J. Carroll cituje v „Irish Examiner“ zprávu amerického ministra války Henry L. Stimsona,
která potvrdila smrtelné následky očkování proti žluté zimnici v 63 případech. Rekruti dostali
celkově od 14 do 25 vakcín, Z armádních záznamů vyplývá, že všechny nemoci, proti kterým se
po zavedení povinného očkování v roce 1917 očkovalo, se rozšířili v alarmujícím rozsahu. Po
vstupu USA do První světové války, úmrtnost způsobená očkováním proti tyfusu vyletěla na
historické maximum v dějinách americké armády.
Během První světové války převládal v USA výrok, že vakcíny zabili více vojáků, než nepřátelské
zbraně. Toto tvrzení pochází od Dr. H. M. Sheltona, autora knihy Vaccines and Serum Evils.
Podle generála Goodwina, britská armáda zaznamenala 7 423 případů tyfusu. Ve francouzské
armádě se vyskytlo 113 165 případů do října 1916. V obou zemích bylo očkování proti tyfusu
povinné.
Jaká je pravda?
Existuje mnoho hlasů, které potvrzují masové očkování jako možnou příčinu tehdejší španělské
chřipky. Je potřeba prozkoumat tyto dokumenty, do jaké míry jsou pravdivé, což bez existence
originálních publikací přirozeně není jednoduché. K pravdě se ale můžeme přiblížit nepřímo,
sběrem informací podle možnosti, ne z podezřivých zdrojů a ověřením jejich pravosti. Přitom se
ukázaly následující nejasnosti:

Mnozí z lékařů, kteří měli přímo do činění se španělskou chřipkou, ji v pozdějších publikacích
překvapivě vůbec nepřipomněli, nebo jen okrajově. To dává smysl tehdy, pokud byla nákaza ve
skutečnosti způsobená jejich vakcinací.
Španělská chřipka nezačala na jednom místě a nešířila se odtamtud do celého světa, ale objevila
se na mnohých místech a rozličných kontinentech současně.
Příznaky španělské chřipky jsou známé jako možné účinky očkování.
Několik pokusů nakazit zdravé dobrovolníky, kteří byli ve styku s nemocnými, zůstali neúspěšné.
To znamená, španělská chřipka nebyla nakažlivá.
Až napodobení očkování, konkrétně vstříknutí zpracovaných tělesných tekutin nemocných, vedlo
k jejich onemocnění.
Přiměřený závěr
Mnohonásobně shodující se zprávy a citáty svědčí spíše proti tomu, že španělská chřipka byla
způsobena nějakým zmutovaným virusem, který se jakoby nadzvukovou rychlostí současně
rozšířil na více kontinentů.
Celosvětová epidemie vypukla v únoru 1918 tak ve Španělsku jako i v New Yorku. V dubnu
propukla ve Francii, v květnu v Madridu, v červnu v Německu a současně v Číně, Japonsku, Anglii
a Norsku. Druhá, podstatně závažnější vlna epidemie začala skoro současně v Bostonu, Indii,
Karibiku, Střední a Centrální Americe, o měsíc později v Brazílii a později na Aljašce.
Závěr: Mnohonásobně shodující se zprávy a citáty svědčí spíše v prospěch toho, že španělská
chřipka byla ve skutečnosti globální očkovací katastrofa.

Tak ono dráždit hada bosou nohou většinou skončí tím že vás uštkne a nyní je podle všeho zaděláno na stejný nebo ještě větší průser než to bylo tehdy. Pokud si pár extrémně bohatých a vlivných šílenců začne hrát na Boha stvořitele a začnou nesmyslně přetlačovat evoluční mechanizmy přírody svým pseudovědeckým přístupem je jenom otázkou času kdy spustí vážný problém. Já mimo domácích mazlíčků neznám v přírodě žádný živočišný druh který by podstupoval nějaké očkování a evoluce zjevně poměrně dobře zajistí jak přežití zdravých jedinců v případě nákazy tak případné snížení stavu při náhodném přemnožení prostě vždy nastane chyba a následně rovnováha. Příkladů je poměrně hodně a i takové kdy svou debilní logikou ty chyby spustil člověk který si hrál na Boha. Například když velký Mao dal vyhubit vrabce a výsledkem bylo že došlo k přemnožení housenek kterým se dařilo tak dobře že došlo k sežrání úrody a následně vymřelo hladem 40 miliónů lidí https://zoommagazin.iprima.cz/cina-nadh ... onu-cinanu . Třeba nyní to bude podobné, prostě jsme přemnožený druh a evoluce nás likviduje zcela cíleně právě stresem z velké koncentrace lidí na malém prostoru, kde se navíc snadno šíří různé infekce, což by naprosto nebylo možné pokud by lidstvo žilo v malých uskupeních v souladu s přírodou. Něco podobného již zde v dávných dobách bylo a evidentně dobře fungovalo nicméně největší uskupení by nesmělo přesáhnout 8000 jedinců což je velikost poměrně malého městečka. Ideálem je samozřejmě pomalu samota u lesa a život v souladu s přírodou to pak stres prakticky neexistuje. Člověka pak netrápí nesmyslné požadavky úředníků a institucí pro věci zcela zbytečné prostě normálně žije což ve velkém městě v zásadě není možné.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: sob lis 28, 2020 12:51 pm 
Offline

Registrován: pát úno 14, 2014 9:11 pm
Příspěvky: 188
Kamoska sa nakazila aj s celou rodinou. Podotykam ze tato rodiny siel na test az po tom ako zacali horucky a priznaky, nakazil sa od dcery zdravotnicky.Do 5 dni to mali vsetcia kedze boli vsetcia spolu, ale tato kamosky ktory ma vyssi vek a nejale choroby, inak cvici a zdravo zije , tomu teploty 8dni neprechadzali ani ine priznaky a najma velke bolesti hlavy tak sa dozvedeli o covid ambulancii a sli tam s nim.Saturacia nizka, rtg ukazal zapal pluc, podla vysledkov krvi mu nasadili riedice krvi a lezi na infuzkach a kysliku. Najlahsi priebeh mali jeho vnucence, krpci. Ale ostatni su uz skoro ok ak neratam ze maju stratu cuchu a zmenenu chut.

Nerozumiem ze niekto spochybnuje prenos kvapockami ci aerosolmi, to je uplny ulet.
Co sa tyka testovania, bola som na oboch testovaniach a nenakazila som sa tam, ani kopa mojich znamych. Ja ako riziko testovania vidim len zhromazdovanie sa v polouzavretych priestoroch alebo pripadne ak zdravotnici co robia testy nedodrzia sterilitu pri odbere. Tiez napriklad som sa stretla s tym ze pred testovanim sme v jednom okienku mali rolku servitok z ktorej sme si mali odtrhnut a vysmrkat sa pred odberom, samozrejme ze kto rozmysla tak nebude na nos pouzivat take obchytkane servitky ale ked tak sa vysmrka do vlastnej vreckovky.

Inak ked sme chovali kraliky , raz za cas prisiel mor kralikov a my sme mali raz cast kralikov neockovanych a cast ockovanych, samozrejme ze umrelo vsetko to co bolo nezaockovane.
V 1918tom ziadna vakcina proti spanielskej chripke neexistovala, vtedy este ani nevedeli ze ide o virus a nie o bakteriu a bola 1.svetova vojna , urcite ludia neboli v kondicke, stres strach, deficity, megaoslabena imunita, vtedy nebolo treba vela aby nieco cloveka skolilo. Vakcinu na span.chripku vyvinuli az v 1940.

_________________
Není šedivých dnů. To jsou jen unavené oči, které nechtějí vidět jejich svátečnost. Werich


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: sob lis 28, 2020 1:00 pm 
Offline

Registrován: pát úno 14, 2014 9:11 pm
Příspěvky: 188
Ja ako problem vnimam ze nase zdravotnictvo je tak zosnurovane ze neliecime covid tym co uz prijali niektore krajiny a uspesne pouzivaju na zaklade studii a pod. , preto menej zosnurovanym krajinam mnozstvo zomrelych klesa. Ako ivermectin ci hydroxychloroquine, ale pouzivame drahy remdesivir ktory je vraj ucinny ledva v zaciatku ochorenia ale clovek sa zvycajne do nemocnice dostane uz progrese ochorenia. Napr. Bo Karlicki spomina ze dost uspesne sa tam v DR pouziva ten ivermectin.

_________________
Není šedivých dnů. To jsou jen unavené oči, které nechtějí vidět jejich svátečnost. Werich


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: sob lis 28, 2020 3:23 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1961
Moonika píše:
Ja ako problem vnimam ze nase zdravotnictvo je tak zosnurovane ze neliecime covid tym co uz prijali niektore krajiny a uspesne pouzivaju na zaklade studii a pod. , preto menej zosnurovanym krajinam mnozstvo zomrelych klesa. Ako ivermectin ci hydroxychloroquine, ale pouzivame drahy remdesivir ktory je vraj ucinny ledva v zaciatku ochorenia ale clovek sa zvycajne do nemocnice dostane uz progrese ochorenia. Napr. Bo Karlicki spomina ze dost uspesne sa tam v DR pouziva ten ivermectin.

Je známa prevence i léčba, která by farmakomafii způsobila problém v otázce příjmu z pravidelného očkování a ziskových chemoterapií, a proto se to o čem v tomto vláknu hovoříme nikdy nebude používat oficiálně, i když je to odzkoušené. Zdravotnictví je sešňůrované záměrně, i když to v praxi znamená, že se komíny krematorií nezastaví.

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1034 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 69  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 58 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz