Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 2:35 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 109 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Hubnuti
PříspěvekNapsal: ned úno 10, 2013 12:45 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 09, 2013 8:35 pm
Příspěvky: 3
Bydliště: Trnava
ideálne je, ak chudnete najmä pohybom prevyšujúcim príjem stravy. vtedy budete mať pekné, športové a zdravé telo \":)\"

Pamätajte: je možno lepšie jesť menej kvalitne a o to viac športovať, ako byť chudá len čisto stravou \</div

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hubnuti
PříspěvekNapsal: stř srp 28, 2013 1:30 pm 
Offline

Registrován: stř srp 28, 2013 1:27 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den.
Přišla jsem se tak trošku poradit. Rozhodla jsem se začít hubnout a tak nějak celkově si pročistit tělo a organismus. S jídelníčkem jsem si nevěděla rady, proto jsem začala chodit na konzultace sem - http://fajnhubnuti.cz/dietni-jidelnicek-na-cely-tyden - avšak ráda bych se poradila o nějakých přírodních detoxikačních produktech. hubnutí mi jde zatím moc dobře, ale chci dosáhnout i toho, že se zbavím veškerých škodlivých látek. Poradíte, prosím, jak na to?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hubnuti
PříspěvekNapsal: ned říj 20, 2013 12:36 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Klara123 píše:
Dobrý den.
Přišla jsem se tak trošku poradit. Rozhodla jsem se začít hubnout a tak nějak celkově si pročistit tělo a organismus. S jídelníčkem jsem si nevěděla rady, proto jsem začala chodit na konzultace sem - http://fajnhubnuti.cz/dietni-jidelnicek-na-cely-tyden - avšak ráda bych se poradila o nějakých přírodních detoxikačních produktech. hubnutí mi jde zatím moc dobře, ale chci dosáhnout i toho, že se zbavím veškerých škodlivých látek. Poradíte, prosím, jak na to?

Na uvedené téma zde máte čtení minimálně na celý měsíc a to se budete muset docela snažit. Navíc hubnutí není pouze o stravě, ale hlavně o spalování, tedy problém je zcela někde jinde než se všude uvádí, ostatně jako ve všem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Radikální snížení váhy
PříspěvekNapsal: sob led 18, 2014 12:56 am 
Offline

Registrován: sob lis 16, 2013 12:49 am
Příspěvky: 7
Dobrý den,

mám takový menší vizuální problém. Před šesti měsíci jsem vážil 84 kilo to byla ideální váha na mojí výšku 184cm.
Postupně jsem přešel na zdravou stravu, to jest zelenina, ovoce, ořechy a postupně jsem vynechal maso, mléko, pečivo...
Nyní vážím 68,8 kilo. Zavedl jsem syrnou patlaninu každý den, jen nevím jestli to pomůže. Možná se jedná o proces detoxikace. Snažim se pravidelně posilovat, ale vynechal jsem aerobní cvičení kvůli spalování.

Děkuji za rady porady \":-)\"

PS: zdravotně se cítím dobře, jen bych rád nabral kvůli vzhledu \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Radikální snížení váhy
PříspěvekNapsal: sob led 18, 2014 5:18 pm 
Offline

Registrován: pon lis 25, 2013 10:05 pm
Příspěvky: 253
To ze vam odchazeji svaly není projev detoxikace, ale nedostatek kalorii a zejména bilkovin. Telu sice k ziti staci rostlinna strava, ale pak nepocitejte s tim, ze budete vypadat jako fitness model. Myslim, ze když zaradite do jidelnicku kvalitni maso a domaci vajíčka, tak vam to jen prospeje a nejake to kg v podobe svalu urcite naberete zpet.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Radikální snížení váhy
PříspěvekNapsal: ned led 19, 2014 12:43 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 18, 2010 4:55 pm
Příspěvky: 60
Podivejte se na vegan fighter, ze i na rostline strave se daji budovat svaly
http://www.vegan-fighter.com/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Radikální snížení váhy
PříspěvekNapsal: ned led 19, 2014 12:52 pm 
Offline

Registrován: pon lis 25, 2013 10:05 pm
Příspěvky: 253
Dave píše:
Podivejte se na vegan fighter, ze i na rostline strave se daji budovat svaly
http://www.vegan-fighter.com/

Jiste daji, ale co uz ti jaksi nedochazi je, ze oni sice nejedi maso, ale pouzivaji klasicke doplnkz stravy (amina, bcaa, glutamin, syrovatkovy protein..) a v neposledni rade anabolika, rustovy hormon a jiné dobroty. To uz ti tam ale ten tvůj "vega fighter" asi nenapise \":roll:\" .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Radikální snížení váhy
PříspěvekNapsal: pon led 20, 2014 3:17 pm 
Offline

Registrován: sob lis 16, 2013 12:49 am
Příspěvky: 7
Děkuji za Vaše příspěvky \":-)\"

Jsem smířen s tím že nebudu mít svaly jako Schvarzeneger, ale chci vypadat normálně a né jako z Dachau \":-)\". Děkuji za odkaz už ho mám prostudovaný.

Na FB ve skupine RAW cz/sk jsem se dozvěděl, že je dobré taky používat konopný protein, včelý pyl a samožřejmě vše co je napsáno na stránkách vegan fighter. Dozvěděl jsem se že si postupně moje tělo zvykne a stanový si idealní váhu samo \":-)\".

Dnes jsem se dozvěděl, že jediné zásadité oříšky jsou mandle... Škoda myslel jsem že i natural kešu a natural pistácie.

Máte někdo nějaký zajímavý recept se syrovou brokolicí? Nemam zatím zkušenosti...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Radikální snížení váhy
PříspěvekNapsal: sob bře 22, 2014 11:02 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Gorden píše:
Dobrý den,

mám takový menší vizuální problém. Před šesti měsíci jsem vážil 84 kilo to byla ideální váha na mojí výšku 184cm.
Postupně jsem přešel na zdravou stravu, to jest zelenina, ovoce, ořechy a postupně jsem vynechal maso, mléko, pečivo...
Nyní vážím 68,8 kilo. Zavedl jsem syrnou patlaninu každý den, jen nevím jestli to pomůže. Možná se jedná o proces detoxikace. Snažim se pravidelně posilovat, ale vynechal jsem aerobní cvičení kvůli spalování.

Děkuji za rady porady \":-)\"

PS: zdravotně se cítím dobře, jen bych rád nabral kvůli vzhledu \":-)\"

Tak moc nepočítejte s tím, že svaly budete mít ze vzduchu, to opravdu těžko a pokud živiny nedodáte, tělo si je asi těžko vytvoří. Přežívat se dá na neuvěřitelně malých porcích jídla, ale podávat na nich špičkové výkony a budovat svalovinu, to jde opravdu obtížně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Nadváha
PříspěvekNapsal: ned bře 23, 2014 12:32 am 
Offline

Registrován: ned bře 23, 2014 12:10 am
Příspěvky: 1
Dobrý den,mám problém s váhou.Před 7 lety jsem začala brát antikoncepci,do té doby jsem si při výšce 156cm držela váhu kolem 65 kg,po prášcích jsem začala přibýrat na váze.před 2roky jsem podstoupila sterilizaci ale váha pořád stoupá teď mám 90 kg .Jím tak nějak všechno ale nepřejídám se,večer se snažím jíst spíš zeleninu nebo ovoce.Problém s trávením,skoro všeho,i po pití říhám, a hlavně zeleniny a luštěnin mám asi 15 let,od operace žlučníku.Hladovku držet nemůžu protože když se nenajím tak mi klesne cukr a je mi špatně.Bortí se mi párteř a už jsem vyzkoušela všelijaké diety ale bez úspěchu,kvůli námahovému astmatu mám problém s cvičením.Začínají se mi přidávat další zdravotní komplikace jako je porucha cyklu a teď už 3 angína v průběhu dvou měsíců.Každý radí něco jiného a na klinice kam kvůli váze chdím by chtěli abych podstoupila bandáž žaludku a z toho mám opravdu strach.Co by jste prosím poradil?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nadváha
PříspěvekNapsal: sob bře 29, 2014 11:42 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Maraela píše:
Dobrý den,mám problém s váhou.Před 7 lety jsem začala brát antikoncepci,do té doby jsem si při výšce 156cm držela váhu kolem 65 kg,po prášcích jsem začala přibýrat na váze.před 2roky jsem podstoupila sterilizaci ale váha pořád stoupá teď mám 90 kg .Jím tak nějak všechno ale nepřejídám se,večer se snažím jíst spíš zeleninu nebo ovoce.Problém s trávením,skoro všeho,i po pití říhám, a hlavně zeleniny a luštěnin mám asi 15 let,od operace žlučníku.Hladovku držet nemůžu protože když se nenajím tak mi klesne cukr a je mi špatně.Bortí se mi párteř a už jsem vyzkoušela všelijaké diety ale bez úspěchu,kvůli námahovému astmatu mám problém s cvičením.Začínají se mi přidávat další zdravotní komplikace jako je porucha cyklu a teď už 3 angína v průběhu dvou měsíců.Každý radí něco jiného a na klinice kam kvůli váze chdím by chtěli abych podstoupila bandáž žaludku a z toho mám opravdu strach.Co by jste prosím poradil?

Nanechte se mrzačit díky neschopnosti některých lékařů. Člověk určitě netloustne proto, že nemá bandáží zmrvený žaludek, ale proto, že nemá v pořádku štítnou žlázu, případně má zvýšený kortizol a mnohdy i adrenalinovou rezistenci, což ho stále obaluje tukem, protože jde vlastně o přípravu na horší časy, až dojde jídlo. Někdo se takto připravuje na horší časy tak dlouho, až ho klepne pepka. Patrně příroda vůbec nepočítala s tím, že člověk bude mít stále co jíst a tím se vlastně při stresu sám zasebevraždí, protože v přírodě by měl stres pouze pokud by neměl co žrát, nebo by ho něco honilo a při tom se moc tloustnout nedá. Mimochodem cukr většinou klesá při vysokém adrenalinu a ten se dá poměrně snadno vypnout vitamínem B3 niacinamidem, většinou stačí i malé dávky kolem 100 mg, ovšem dá se dávat daleko více.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Radikální snížení váhy
PříspěvekNapsal: ned bře 30, 2014 1:07 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Gorden píše:
Máte někdo nějaký zajímavý recept se syrovou brokolicí? Nemam zatím zkušenosti...

Brokolice je to samé jako květák, zelí, kapusta, kedlubna, ta samá rostlina. Tedy si ji dejte do alelujá, na všecky způsoby, tak, jak vám chutná. Svaly po ní ale nerostou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nadváha
PříspěvekNapsal: ned bře 30, 2014 11:40 pm 
Offline

Registrován: úte led 08, 2013 8:52 pm
Příspěvky: 292
Maraela píše:
Dobrý den,mám problém s váhou.Před 7 lety jsem začala brát antikoncepci,do té doby jsem si při výšce 156cm držela váhu kolem 65 kg,po prášcích jsem začala přibýrat na váze.před 2roky jsem podstoupila sterilizaci ale váha pořád stoupá teď mám 90 kg .Jím tak nějak všechno ale nepřejídám se,večer se snažím jíst spíš zeleninu nebo ovoce.Problém s trávením,skoro všeho,i po pití říhám, a hlavně zeleniny a luštěnin mám asi 15 let,od operace žlučníku.Hladovku držet nemůžu protože když se nenajím tak mi klesne cukr a je mi špatně.Bortí se mi párteř a už jsem vyzkoušela všelijaké diety ale bez úspěchu,kvůli námahovému astmatu mám problém s cvičením.Začínají se mi přidávat další zdravotní komplikace jako je porucha cyklu a teď už 3 angína v průběhu dvou měsíců.Každý radí něco jiného a na klinice kam kvůli váze chdím by chtěli abych podstoupila bandáž žaludku a z toho mám opravdu strach.Co by jste prosím poradil?

Zelenina je nadýmavá, chce to jíst jen tepelně upravenou a nepřecpávat se jí. A ovoce to chce taky ubrat, je v něm hromada cukru. Já teď jím denně kromě masa a olejů 40g fazolí(hm. v suchém stavu) a 400g zeleniny(cibule, rajčata, papriky), kterou dusím hodinu s masem že z ní zbydou jen šlupky. Jím jen jednou denně(ale to vyhovuje každýmu jinak) a hubnu rychle a zatím bez cvičení.
Mám na den: 400g vepřové kýty, cca 400g zeleniny, 40g fazolí, 20g kokosového oleje, 10g slunečnicového a 12g másla.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nadváha
PříspěvekNapsal: ned kvě 18, 2014 12:14 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Kachně píše:
Zelenina je nadýmavá, chce to jíst jen tepelně upravenou a nepřecpávat se jí. A ovoce to chce taky ubrat, je v něm hromada cukru. Já teď jím denně kromě masa a olejů 40g fazolí(hm. v suchém stavu) a 400g zeleniny(cibule, rajčata, papriky), kterou dusím hodinu s masem že z ní zbydou jen šlupky. Jím jen jednou denně(ale to vyhovuje každýmu jinak) a hubnu rychle a zatím bez cvičení.
Mám na den: 400g vepřové kýty, cca 400g zeleniny, 40g fazolí, 20g kokosového oleje, 10g slunečnicového a 12g másla.

To máte zajímavou sestavu na hubnutí i když pokud vám to takto funguje, proč ne.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hubnuti
PříspěvekNapsal: pon srp 18, 2014 5:59 pm 
Offline

Registrován: stř pro 05, 2012 5:27 pm
Příspěvky: 22
http://www.swanson.cz/niacinamide-250pcs-250mg

Přesně jak říkáte p. Zajíčku. Manžel si s tímto produktem srovnal hodnoty štítné žlázy.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 109 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz