Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 10:26 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 109 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Nadváha
PříspěvekNapsal: stř srp 20, 2014 6:43 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Kachně píše:
Zelenina je nadýmavá, chce to jíst jen tepelně upravenou a nepřecpávat se jí. A ovoce to chce taky ubrat, je v něm hromada cukru. Já teď jím denně kromě masa a olejů 40g fazolí(hm. v suchém stavu) a 400g zeleniny(cibule, rajčata, papriky), kterou dusím hodinu s masem že z ní zbydou jen šlupky. Jím jen jednou denně(ale to vyhovuje každýmu jinak) a hubnu rychle a zatím bez cvičení.
Mám na den: 400g vepřové kýty, cca 400g zeleniny, 40g fazolí, 20g kokosového oleje, 10g slunečnicového a 12g másla.

Objevil jsi intermited fasting? Jak to pokračuje?

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hubnuti
PříspěvekNapsal: ned zář 21, 2014 9:59 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Holčička píše:
http://www.swanson.cz/niacinamide-250pcs-250mg

Přesně jak říkáte p. Zajíčku. Manžel si s tímto produktem srovnal hodnoty štítné žlázy.

Tak to jsem rád, že moje rady lidem pomáhají, ale uvedený produkt je zbytečně předražený, mohu vám tento vitamín B3, ve formě volně sypaného prášku, dodat kilo za 1650,-Kč a pochopitelně i jakékoliv menší množství.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Hubnutí
PříspěvekNapsal: úte zář 01, 2015 8:47 am 
Offline

Registrován: úte zář 01, 2015 8:45 am
Příspěvky: 5
Dobrý den,
už delší dobu se snažím zhubnout, ale pořád mi to moc nejde. Ať dělám co dělám, furt se nemůžu dostat pod váhu 60 kg. Zkoušela jsem proto hledat nějaké zaručené postupy na internetu. Našla jsem mimo jiné třeba i slimmax, fatburner nebo green coffee. Pomůžou skutečně tyhle přípravky nebo to jsou jen vyhozené peníze?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hubnutí
PříspěvekNapsal: úte zář 01, 2015 2:48 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
KatushkaP píše:
Dobrý den,
už delší dobu se snažím zhubnout, ale pořád mi to moc nejde. Ať dělám co dělám, furt se nemůžu dostat pod váhu 60 kg. Zkoušela jsem proto hledat nějaké zaručené postupy na internetu. Našla jsem mimo jiné třeba i slimmax, fatburner nebo green coffee. Pomůžou skutečně tyhle přípravky nebo to jsou jen vyhozené peníze?

Nasad candida dietu a uvidis jak rychle zhubnes.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hubnutí
PříspěvekNapsal: úte zář 01, 2015 3:54 pm 
Offline

Registrován: pát črc 24, 2015 6:14 pm
Příspěvky: 30
Nejlepší hubnutí je nízkosacharidová strava. Když uberete sacharidy na den pod 2 gramy na kilo tělesné hmotnosti, půjde to jak po másle. Žádné "zázračné" doplňky stravy nepomohou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hubnutí
PříspěvekNapsal: čtv zář 03, 2015 8:50 am 
Offline

Registrován: úte zář 01, 2015 8:45 am
Příspěvky: 5
A není to nějak málo sacharidů? Četla jsem totiž někde, že by spíše měly omezit tuky...? Já ani moc nechci ubírat na stravě, aby zase tělo nestrádalo. Jako je mi jasné, že bych měla porce zmenšit a celkově kalorickou náročnost snížit, ale zase hladovět přece není dobré - všude se o tom mluví. Proto mě napadly ty doplňky stravy. S nima bych nemusela nic omezovat, ale pořád bych hubla. Kupříkladu u toho Green Coffee jsem našla napsané, že zlepšuje imunitu, má antioxidační účinky, a prý taky posiluje svaly. To mi přijde jako super. I když samozřejmě nepočítám, že díky němu najednou zázračně zhubnu 20 kg, ale alespoň mi to trochu pomůže dosáhnout toho cíle a navíc to má ještě další pozitivní účinky.
Co teda myslíte?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hubnutí
PříspěvekNapsal: čtv zář 03, 2015 9:47 am 
Offline

Registrován: stř bře 07, 2012 9:59 pm
Příspěvky: 127
Bydliště: Olomouc
Všechny kamarádky kterym jsem poradil razantně refukovat sacharidy zhubly.Tuku se nebojte.Tabletky Vám tady asi nikdo neporadí....

_________________
Suffering should be creative, should give birth to something good and lovely


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hubnutí
PříspěvekNapsal: čtv zář 03, 2015 11:57 am 
Offline

Registrován: úte čer 18, 2013 1:08 pm
Příspěvky: 13
KatushkaP píše:
A není to nějak málo sacharidů? Četla jsem totiž někde, že by spíše měly omezit tuky...? Já ani moc nechci ubírat na stravě, aby zase tělo nestrádalo. Jako je mi jasné, že bych měla porce zmenšit a celkově kalorickou náročnost snížit, ale zase hladovět přece není dobré - všude se o tom mluví. Proto mě napadly ty doplňky stravy. S nima bych nemusela nic omezovat, ale pořád bych hubla. Kupříkladu u toho Green Coffee jsem našla napsané, že zlepšuje imunitu, má antioxidační účinky, a prý taky posiluje svaly. To mi přijde jako super. I když samozřejmě nepočítám, že díky němu najednou zázračně zhubnu 20 kg, ale alespoň mi to trochu pomůže dosáhnout toho cíle a navíc to má ještě další pozitivní účinky.
Co teda myslíte?

No bohužiaľ cítiť sa komfortne pri chudnutí sa nedá. Vždy sa musí aspoň čiastočne hladovať. Ak máte peniaze tak si zelený čaj kúpte. Uškodiť by nemal. Ale stále platí,že ak chcete chudnúť tak z 99,9% je to vec príjmu ( obmedzenia) kalorií.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hubnutí
PříspěvekNapsal: pát zář 04, 2015 10:11 am 
Offline

Registrován: úte zář 01, 2015 8:45 am
Příspěvky: 5
A jaký máte názor na tu dietu, kdy jíte jen sám tuk a bílkoviny a sacharidy úplně vypustíte?

OK, tak já si možná to green coffee objednám, když píšete, že mi to nic neudělá, tak to alespoň vyzkouším \":twisted:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hubnutí
PříspěvekNapsal: pát zář 04, 2015 1:08 pm 
Offline

Registrován: úte čer 18, 2013 1:08 pm
Příspěvky: 13
Stravovanie kazdej osoby je silne individualne. takže neverte nikomu ,kto Vám ponúkne zaručenú dietu. To neexistuje. Vekmi overený spalovač a antioxidant je zelený čaj. Napr gunpowder ( lacnejší sypaný čaj). Zelená káva je biznis. Ohladne nizkosacharidovej stravy : je to individuálne , účinné hlavne u mužov. Ženy by si mali najprv vyskúšať,ako ju znášajú nakoľko môže mať zlý vplyv na hormóny , prípadne menštruáciu . Popisane napr. http://paleoforwomen.com/carbohydrates- ... nd-health/ , https://gokaleo.com/2013/06/13/restrict ... -function/ . Ak by ste chceli konkrétnu radu ,ako začať znižovať kalórie tak by som odporúčal na začiatku vynechať 1 jedlo.
takže napr.
- vynechať raňajky. Potom by bol ľahší obed - zelenina a napr tvaroh - 250 g ( môže byť syr , mäso a pod. t.j. bielkoviny bez sacharidov ) a potom večera - štandard ( príloha , hlavné jedlo ( mäso , lušteniny a pod. )
- vynechať večeru . Potom normal raňajky a normal obed. Potom už nič.
Dôležité je vynechať všetok rýchly cukor ( biely, hnedy, trstinovy,agave,javorovy,med a pod. a sladkosti ) V čase keď sa neje tak sa neje \":-)\" . TJ najlepšie vôbec nič. Ani "male" snacky ako oriešky ( na tie cez dietu radšej uplne zabudnite) , zelenina , zmrzlina a pod. Na zahnatie hladu si dajte ten zeleny čaj , kavu , vodu. Účinným prostriedkom na zahnatie hladu je aj pohyb. Nakoĺko sa pri ňom vylučujú rôzne látky , ako dopamin a pod. a človek pri športe stratí hlad.

A samozrejme treba mať oči otvorene a vzdelavať sa a skúšať čo je pre Vás najlepšie.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hubnutí
PříspěvekNapsal: pát zář 04, 2015 10:15 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
KatushkaP píše:
Dobrý den,
už delší dobu se snažím zhubnout, ale pořád mi to moc nejde. Ať dělám co dělám, furt se nemůžu dostat pod váhu 60 kg. Zkoušela jsem proto hledat nějaké zaručené postupy na internetu. Našla jsem mimo jiné třeba i slimmax, fatburner nebo green coffee. Pomůžou skutečně tyhle přípravky nebo to jsou jen vyhozené peníze?

Snad je tvůj problém ten, že hledáš zaručené (zaručeně nefunkční) recepty. Co takhle prostě jen něco u sebe změnit? 60 kg vypadá jako ideální váha, ale jsou mraky lidí, pro které je to žalostně málo, pro jiné vražedně moc, Musíš si uvědomit, co je tvoje tělo zač, kde žiješ. Ty hranice zas tak moc překrořit nejdou. Já například ne a ne přibrat na ideálních 85 (a to by mi stejně furt bylo zima - měl bych mít 95), nikdy se mi to ještě nepodařilo, potácím se okolo 81 (občas i méně - což je už hodně blbé). Tělo to nechce. Tvé tělo zřejmě nechce 59.
Vadí to něčemu?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hubnutí
PříspěvekNapsal: úte zář 08, 2015 11:12 am 
Offline

Registrován: úte zář 01, 2015 8:45 am
Příspěvky: 5
No právě, asi nechce... Jenže já chci \":mrgreen:\" Tak právě hledám, jak tělo ošálit \"8)\" aby spolupracovalo. Klasické "diety" nepomohly, tak zkouším i nějaké přípravky. Zelený čaj si určitě pořídím a vyzkouším. \":wink:\" Ta zelená káva by už taky měla být na cestě. Není tedy ještě něco, co by mohlo pomoct? \":wink:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hubnutí
PříspěvekNapsal: stř zář 09, 2015 10:54 am 
Offline

Registrován: pon úno 20, 2012 1:49 pm
Příspěvky: 11
Jak zrychlit metabolismus a zhubnout

-nizkosacharidova dieta
-vsechno 40x pozvykat
-pit jenom ledove napoje(nejlip destilku nebo deionizovanou osmozu)
-vsechno jidlo sypat skorici
-pred kazdym jidlem sklenici jablecneho octa nebo citronove stavy
-ke kazdemu jidlu pridat chilli
-chodit v minimalnim oblecenim(kratke tricko a kratasy celorocne)
-horka+ledova sprcha
-HIIT Tabata cviceni 2x denne
-jist kokosovy/olivovy olej/maslo
-megadavky vitaminu C
-denne kafe/kavovy klystyr
-byt hodne na slunicku
-jist chrom
-jist vice mensich jidel
-denne pit/jist kakao
-jist mlete lnene seninka
-jist hodne cesneku a cibule
-jist/pit zazvor
-pravidelny klystyr
-pravidelne cisteni jater
-pravidelny vyplach zaludku
-pravidelny pust
-pravidelna vodolecba/priesnitz/kneipp

Segra (24 let, bmi 21) timto zhubla 10kg sadla a nabrala 5kg svalu za 45 dni.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hubnutí
PříspěvekNapsal: čtv zář 10, 2015 7:59 am 
Offline

Registrován: úte zář 01, 2015 8:45 am
Příspěvky: 5
Nevím, zda si ze mě neděláte srandu, ale tohle mi přijde jako trochu extrémní dieta. Nechci si zničit žaludek a střeva, chci jen zhubnout \"8)\" Každopádně jsem ale ještě neslyšela žádný pozitivní názor na tu Green Coffee... To je to skutečně tak špatné? \":?:\" \":|\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hubnutí
PříspěvekNapsal: čtv zář 10, 2015 12:01 pm 
Offline

Registrován: pon úno 20, 2012 1:49 pm
Příspěvky: 11
Tady mas tu green coffee, pres 5000 recenzi:


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 109 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz